Forum'da ara:
Ara

İşinizi Gördü Mü?
Evet
  83%
[ 5 ]
Hayır
  16%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2008, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretci Defteri Problemi için Geçici Çözüm

Merhaba BS ailem Şöyle bir yöntem Denedim ve Oldu. Sizlerede Tafsiye ederim.

Extaraları Değiştir'e Gir=> Ziyaretçi Defterini Tıkla => Ziyaretçi Defterinin Başlığı Yazan Kutucuğa Herhangi Bir isim Yazın => En Aşşağıda Kaydet e Tıklayın.

Sayfalarımı Değiştiri Tıklayın => Yeni Sayfa Oluşturu Tıklayın => Sayfanın Adı Bölümüne Ziyeretçi Defterinizin önceki İsmini Yazın => Gelişmiş Bölümüne Tıklayın => Yorumlanabilir i aktif edip kaydedin => Geçici Bir Problem Olduğunu Şimdilik Burayı Kulanmasını Gerektiini Ziyertçilerinize Sayfaya yazarak Aktarabilirsiniz.

Yorum Yazmanıza gerek Yok Kardeşlerim yeterki işinizi Görsün. Bilgi Güçtür Paylaştıkça Büyür.
Mesaj15.12.2008, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar aranızdan bazı kişiler arkadaşlar bu fikri kendisi ortaya atmış gibi kendisini yüceltmek beni kızdırıyor lütfen bir yazı aldığınız zaman alıntı olduğunu belirtin. Ayrıca Kızdıım içinde sizlerden özür dilerim. İyi geceler...
Mesaj16.12.2008, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli degil Evt Buda Guzel bir Yöntem..
Mesaj16.12.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir yöntem teşekkürler bizimle paylaştığınız için!
Mesaj16.12.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayıbettiniz kardeşlerim ne demişler "Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür" Kanaatini savunanlardanım. Wink
Mesaj16.12.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax-2 yazmış:
Ayıbettiniz kardeşlerim ne demişler "Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür" Kanaatini savunanlardanım. Wink

o senin sözün degil hacfirendin Razz
Mesaj16.12.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçektne iyi fikir.Birkaç sitede görmüşltüm sanırım
Mesaj16.12.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Ziyaretçi Defteri Sorunu Çözülmüştür.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=64770

İyi Eğlenceler..

Mesaj16.12.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
hazax-2 yazmış:

o senin sözün degil hacfirendin Razz

Bak Kardeşim Galiba Türkçen iyi deil Cüneyt Hocamıza Rica etde sana ders versin!! Farkedersen "Ne demişler" diye iki keşimeden başlayan bir giriş yazdım okuyamıyorsan o ayrı yada görmediysen o ayrı. Tamam Kardeşim... Ayrıca Hackerfrinedin sözü olduğunu nerden biliyorsun Copyright ı mı var O söz ANONIM dir...

ironarchives yazmış:
Merhaba,

Ziyaretçi Defteri Sorunu Çözülmüştür.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=64770

İyi Eğlenceler..

Teşekkürler ironarchives Mod olarak o zamn burayı Kilitlemene bi sakınca olmadığını görüyorum iyisni sen bilirsin sayın mod.
Önceki mesajları göster: