Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.12.2008, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenin googlede indexlenmesi hakkında ?

Sitem: (http://www.atakoybaklan.tr.gg ) bedava sitemde ilk site açtığımda site kurmayı bilmenize gerek yok çok basit yazıyordu ve bende bir site açtım neredeyse 3 ayı geçti sitem halâ googlede çıkmıyor. neredeyse site yapma uzmanı oldum siteme Meta doğrulaması yapalı 2,5 ayı geçti nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. bu normal bir durummu yoksa ben bu işi beceremeyecekmiyim lütfen biri benim siteye bakıp yardımcı olsun
Hayrettin Aslan

En son atakoybaklan tarafından 17.12.2008 16:49:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.12.2008, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

google dogrulaması yapınız sitenizi icerik ekleyiniz ve sık sık güncelleyiniz iyi günler Wink
Mesaj17.12.2008, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

google doğrulamasını yaptım. sık sık içerik değiştirirsem yeni site haritası göndermem gerekecekmi
tşk.
Mesaj17.12.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

atakoybaklan yazmış:
google doğrulamasını yaptım. sık sık içerik değiştirirsem yeni site haritası göndermem gerekecekmi
tşk.

siz sık sık günceller ve icerik eklerseniz daha cok googlede indexlenirsiniz site haritası arada sırada yaparsınız Wink
Mesaj17.12.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkür

teşekkür ederim ben şimdiye kadar en azından on sefer güncelledim fakat bazı arkadaşlar 15 günden falan bahsediyor benim de nerede ise üç ayı bulduğundan ciddi şüphe duyuyorum
Hayrettin Aslan
Mesaj17.12.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teşekkür

atakoybaklan yazmış:
teşekkür ederim ben şimdiye kadar en azından on sefer güncelledim fakat bazı arkadaşlar 15 günden falan bahsediyor benim de nerede ise üç ayı bulduğundan ciddi şüphe duyuyorum
Hayrettin Aslan

ayrıca pr güncellemesini bekleyiniz Wink
Önceki mesajları göster: