Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2008, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Değerlendirme Ve Banner Değerlendirme Alanı

Merhaba Arkadaşlar Bannerini veya Kendinize ait [grafik vs.] resmi burada bizlere gösterşin hep birlikte yorumlayalım ilk ben başlıyorum.

Resim Açıklaması: Resim Image Ready' de yapılmıştır. Sitemizin Radyosu için Yapılmıştır.

Mesaj18.12.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Sarax

Çok Güzel Olmuş.Dikkatimi En Çok Radyo Başlıyor Resmindeki Yazı Efekti Çekti.
Mesaj18.12.2008, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaldesign yazmış:
@Sarax

sarax degil hazax Mr. Green
Mesaj18.12.2008, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Hazax-2

Özür Dilerim Yanlış Oldu.
Mesaj18.12.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu da Benim Bannerim Nasıl Olmuş.
Mesaj18.12.2008, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum imzası Very Happy
Mesaj18.12.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

__________________________________________________________________________________________________________________
##################################################################################################################
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Kardeş Bannerin Hoş Ancak Sana Tafsiyem İlgi Çekmek istiyorsan Azıcık Grafik Ekle Ve Yazı Tiplerini indirerek Daha Hoş Halini Alabilirsin.

@Ancak Hızını Mükemmel Ayarlamışsın.

__________________________________________________________________________________________________________________
##################################################################################################################
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Kardeş Seninkide Çok Hoş Olmuş Sade Ve açık Renk olması Ona Ayrı bir güzellik Katmış Bana göre çok hoş elne klavyene programına sağlık. Smile

Mesaj18.12.2008, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

elline sag güzel yapmisin nasil yapiyrsunuz kardesim

Mesaj18.12.2008, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
elline sag güzel yapmisin nasil yapiyrsunuz kardesim

Kardeş Mesela burda http://img.webme.com/pic/o/orhan-dersimli/orhan-dersimlicopriyght.jpg bir banner [forum imzası] yaptım sadece boyutunu büyüterek bu yoldan gidebilirsin. Ayrıca banenner yapmanın bir sürü yolu var paintte dahi yaparsın. sen bana yolla ben sana düzenlerim.
Mesaj18.12.2008, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resimlerle ilgili sorun çözüm bölümüdür.