Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Artık Çözülsün Tadımız Kaçıyor

Bs de anlayamadığım ve net bir açıklama yapılmayan bir sorun var ve her nedense bu sorun saat 3 den sonra oluşyor bir tür uyarı mesajı gelip duruyor ne sitelerimize girebiliyoruz ne forumu ziyaret edebiliyoruz da ne diğer özelliklerimizden yararlanabiliyoruz.Tabi ki sorunlar olacaktır ama benim tepkim şu bu sorun neden saat 15:00 den sonra meydana geliyor sabah ve öğlen sorunsuz girerken tam okuldan çıktıktan sonra bs ye giriyoruz yok ne giriş yapabiliyoruz nede işlemlerimizi rahatlıkla yapabiliyoruz her an her tıklamada o yazı gelecek mi şüphesi taşımaya başladık.Buda tadımızı kaçırıyr.Benim sitemim şu bu tür sorunlarr neden daha erken vakitlerde çözülmüyor da saat 15:00 den sonra çözüm arama yollarına gidiliyor.Öğlen vakitlerinde yapılması gerekir.Dün oldu anladık ama aynı hatalar bugünde tekrarlanıyor.Ben kesinlikle bu tür sorunlar olmayacak demiyoruım sadece çözülerinin daha erken saatlerde yapılarak sorunun çözülmesini istiyorum.
Mesaj18.12.2008, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Böyle Bir Açıklama Olmadıgına Eminmisiniz ?
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=72393
Önceki mesajları göster: