Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2008, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar link sorunu nedeniyle css tasarıma geçemiyoruz

css Tasarıma geçemitoruz
Mesaj18.12.2008, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Link Sorunu Derken Tam Olarak Neyden Bahsediyorsunuz ?
Sorununuzu Biraz Açabilir Misiniz ?

Sitene Giriş
Tasarım Tasarım Ayarları
Tasarım Seçeneklerinden Css Tasarımı Seçip Kaydettiğinizde Olmuyor Mu ?

Mesaj18.12.2008, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir css tasarım koydum sonra url htm yazan yerlere sitemin adreslerini yazdım bir türlü olmuyor yapamıyorum kendi css tasarımımı yaptım ondada gitmiyor daha ne yapayım artık çok sinirlerimi bozuyor herkez css tasarıma geçmiş
Mesaj19.12.2008, 00:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

iskenderakcay54 yazmış:
güzel bir css tasarım koydum sonra url htm yazan yerlere sitemin adreslerini yazdım bir türlü olmuyor yapamıyorum kendi css tasarımımı yaptım ondada gitmiyor daha ne yapayım artık çok sinirlerimi bozuyor herkez css tasarıma geçmiş

arkadasim css ye gecmeyi istemeni anliyorum ama ben sana a dan z ye kadar bu konu hakinda sana ne yapabileceklerini anlatimisdim ama hayla sorunu nu cözememisin cok enteresan

bu da acmis oldugun diger baslik eyer sen o basliktaki dediklerimin tamamini uygularsan 100% 90 sitenin linkleri calisir

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=70124&highlight=

yukaridaki acitigin basligi birdaha gözden gecirmeni öneriyorum ve dediklerimi tek tek okumani öneriyorum

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.12.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: şu bölümü anlamadım

simdi birtane buton hazirliyacaktik butonun ismini deneme yaptik
hazirlamis oldugun deneme butonuna köprü ekledik AMA..!!
köprüyü söyle ekliyeceksin

örnek www.bedava-sitem.com/deneme.htm aynen boyle yaziyorsun ve köprüyü ekliyorsun tabi bedava-sitem.com/ yerine sen kendi sitenin adresini yaziyorsun

köprüyü ekledikten sonra linkin calismasi icin tasarimin üstüne yapistiriyorsun ve kaydet diyorsun.....!!!!!!!!!!!!!!! ve linklerin tikir tikir calismaya basliyor
Mesaj19.12.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: buraya

o bölümü anlamadım
Mesaj19.12.2008, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: şu bölümü anlamadım

iskenderakcay54 yazmış:
simdi birtane buton hazirliyacaktik butonun ismini deneme yaptik
hazirlamis oldugun deneme butonuna köprü ekledik AMA..!!
köprüyü söyle ekliyeceksin

örnek www.bedava-sitem.com/deneme.htm aynen boyle yaziyorsun ve köprüyü ekliyorsun tabi bedava-sitem.com/ yerine sen kendi sitenin adresini yaziyorsun

köprüyü ekledikten sonra linkin calismasi icin tasarimin üstüne yapistiriyorsun ve kaydet diyorsun.....!!!!!!!!!!!!!!! ve linklerin tikir tikir calismaya basliyor

Arrow tamam ozaman sana bir örnek daha verecem Wink butonlarina baktim oyunlar butonu var sitende onun üzerinden sana bir örnek verecem sevgili kardesim

Arrow digelim oyunlar sayfasina link eklemek istiyorsun
Arrow sayfalarimi degistir yaptik
Arrow yeni sayfa ekle ye tikladik

Arrow yeni sayfanin ismini oyunlar yazdik ve kaydet dedik ve kaydet dedikten sonra eklediyin oyunlar sayfasina gitmen icin yukarida söyle birsey yazar

Arrow Sayfan "oyunlar" başarıyla eklendi!

Yeni sayfayı şimdi burdan görebilirsin:
http://iskenderakcay54.tr.gg/oyunlar.htm eklediyin sayfa ya tikliyorsun ve acildiginda urlsini kopyaliyorsun

Arrow menu butonuna köprü ekliyorsun söyle izah ediyim digelim bir resim yükledin o resim´e tikladiginda eklemis oldugun oyunlar sayfasina baglanmasini istedin

Arrow bunun icin istediyin resim veya yazi veya butona köprü ekliyorsun köprüyü eklerken asagidaki örnek url gibi yaziyorsun yani eyer bir yeni sayfa eklediysen ve sayfanin ismi bedava-sitem ise onun uzantisini www.iskenderakcay54.tr.gg/bedava-sitem.htm yapmalisin

Arrow eyer tasarimda hic menu butonu filan yoksa hazirlamis oldugun butonu veya resimi kodlarini tasarimin üståune eklemen lazim

Arrow kaynak butonu na tikliyorsun sayfadaki kodlari kopyaliyorsun

Arrow tasarim ayarlari
Arrow gelismis ayarlar
Arrow tasarimin üstüne ekliyorsun
Arrow kaydet diyorsun

aslinda cok kolay güzel kardesim Wink

yine anlamadiysan iki secenegimiz var

Arrow 1 secenek msnimi bul ve ekle ordan birebir anlatiyim
Arrow 2 secenek resimli anlatimini hazirliyacam Wink

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.12.2008, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisi resimli anlatım olacak benim için
ve bunu yapacağın için sana teşekkür ederim
Mesaj19.12.2008, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

iskenderakcay54 yazmış:
en iyisi resimli anlatım olacak benim için
ve bunu yapacağın için sana teşekkür ederim

rica ederim olur ama bana biraz zaman vermelisin Wink
Mesaj20.12.2008, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim anlatimini hazirladim ama görüntüyü vermeden önce kücük bir hatirlatma yapacam Wink

Arrow resimli anlatim da 1 den 12 ye kadar detaj var bunlari siralamasina göre uyguliyacaksin

nott sitenin menü´sündeki Oyunlar butonun´dan örnek veriyorum

Arrow 1yeni sayfa ekle
Arrow 2 yeni sayfa ismine Oyunlar Yazdik
Arrow 3 ve 4 oyunlar sayfasini olusturacak olan butonümüzü hazirladik ve yeni sayfamizin adini vermis oldugumuz (oyunlar´) url´sini ekliyerek köprüsünü olusturduk
Arrow 5 köprüyü olusturduktan sonra tamam butnonu´na tikliyoruz
Arrow 6 kaydet butonuna tiklamaya gerek yok ama eyer oyunlar sayfasinda butonun ekstra bir yerde görmek istiyorsan kaydet diye bilirsin
Arrow 7 ve 8 Kaynak butonu´na tikliyoruz görmüs oldugumuz kodlarin tümünü seciyoruz ve kopyaliyoruz
Arrow 9 tasarim ayarlarina giriyoruz
Arrow 10 gelismis ayarlarini seciyoruz
Arrow 11 tasarimin üzerindeki yaziya butonumu´zun kodu´nu yapistiriyoruz
Arrow 12 en son olarak da asadaki kaydet butonu´na tikliyoruz

Arrow resimli anlatima yazi yazmadim herseyi cizdim ve siraladim zaten anlatimini uzun uzun yazmisdim önceden baslikta..!! Wink
Arrow aslinda cok zor birsey degil tabiki baslangic´da zorluk ceken arkadaslarimiz olabilir gayet dogal birsey

resim boyutu forumda tam ekran olmuyor..!! dogal olarak icerik görüntüsü´de kücük oluyor
bu nedenle resimi masaüstüne kaydetip acmani tavsiye ediyorum ozaman tam ekran görebilirsin Wink

ben den (suan) simdilik bukadar uygulamasi sana kaldi umarim css deki link ekleme kavramini analiz edebilmisindir

bana diyecek tek birsey kaldi oda css tasarim´ina ilk adimlarin hayirli ugurlu olsun Mr. Green

iyi eglenceler
Mesaj20.12.2008, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapabildinmi sevgili kardesim artik css kavramini analiz et kardes ya Wink okadar anlatim yazdim cizdim Wink

insallah faydali olur
Mesaj20.12.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben tasarımın üstüne yapış tırma bölümünü anlamadım butonu neden oraya yapıştırıyoruz bende hazı css tasarım var ben yazdığım adrese neden gitmiyor
Mesaj20.12.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

iskenderakcay54 yazmış:
arkadaşlar ben tasarımın üstüne yapış tırma bölümünü anlamadım butonu neden oraya yapıştırıyoruz bende hazı css tasarım var ben yazdığım adrese neden gitmiyor

ben sana 0 dan menu hazirlamayi anlatim linki eklemeyi anlatim

tasarima eklemene gerek yok
sen resimdeki 1 den 6 ya kadar detajlari uygula o yeter
Mesaj20.12.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow 1yeni sayfa ekle
Arrow 2 yeni sayfa ismine Oyunlar Yazdik
Arrow 3 ve 4 oyunlar sayfasini olusturacak olan butonümüzü hazirladik ve yeni sayfamizin adini vermis oldugumuz (oyunlar´) url´sini ekliyerek köprüsünü olusturduk
Arrow 5 köprüyü olusturduktan sonra tamam butnonu´na tikliyoruz
Arrow 6 kaydet butonuna tikliyoruz

bu uygulamayi hem resim uzerinde yapabilirsin hem buton hemde yazi yazarakta yapabilirsin Wink
Mesaj21.12.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR BEN SİZE TASASRIM VERSEM SİZ ONU BENDEKİ LİNKLERİ UYGULASANIZ OLMAZMI BEN YAPAMIYOM