Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.12.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarımda yzılar gözükmüyor

lütfen yardım edin tasarımda yazılar iletişim falan gözükmüyo

En son matematikcimm tarafından 20.12.2008 21:08:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.12.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi inceledim kardesim gözüküyor
iyi eglenceler Wink
Mesaj20.12.2008, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Akadaş akıllı galiba, ziyaretçi çekiyor sitesine
Mesaj20.12.2008, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarimini yeni hazirlamisin linkleri baglamamisin linklere köprü ekle ve eklediyin her linke yeni sayfa ekliyrek isimlerini de linke göre yaz yani örnek galatasaray diye yeni sayfa ekledin sitendeki home butonun altindaki butonun ismini galatasaray yazdin sonra anasayfa dan yeni sayfa ekle ve ismini galatasaray yap ve butona köprüsünü ekle örnek www.matametikcimm.tr.gg/galatasaray.htm uzantili yapacaksin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj20.12.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok arkadaslar

arkadasin dediyi linkleri ekliyemiyor yani bastiginda hata bu sayfa yok gibisinden hata verioyrdu bu nedenle sayfamin yazisi gozukmuyor dedi
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj20.12.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://matematikcimm

sitene yine baktim
anlatiklarimi uygulamisin ve sorununu cözmüsün Wink
Mesaj21.12.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar iyaretçi falan çekmiyorum ua1905 yardım etti yaptım saolun
Mesaj21.12.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
arkadaşlar iyaretçi falan çekmiyorum ua1905 yardım etti yaptım saolun

rica ederim Wink

arkadaslar gercekten de arkadasin sorunu vardi linkleri calismiyordu hata bu sayfa bulunamadi gibi mesaj veriyordu

hemen ark niyetli olmiyalim reklam pesinde degildi gercekten de sorunu vardi cunki ben kendim gördüm Wink

iyi eglenceler
Önceki mesajları göster: