Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.12.2008, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Varmısın Yokmusun'a Ocak Ayında Ara Verilecek

Acun Ilıcalı "Var mısın Yok musun"da çok ünlü isimleri yarıştıracağını ama yarışmaya kışın bir süre ara verip seyirciye özletmek istediğini açıklayarak "Bir tek Yaprak Dökümü'nü geçemedim" diyor.

Full Ekran'da Cengiz Semercioğlu'nun konuğu olan Acun Ilıcalı çok önemli açıklamalarda bulundu. Medyatava'nın aktardığına göre Acun Ilıcalı'nı projeleri, aklındakiler şöyle:

- Var mısın Yok musun’u ilk olarak Beyazıt Öztürk’e teklif ettim ama daha önce denenmiş ve batmış bir format olduğu için kabul etmedi. Daha sonra teklifi Ahmet Çakar’a götürdüm. Ahmet abi benimle çalışmak istediğini söyledi, fakat daha sonra Saner Ayar’la bir toplantı yaptık ve kendisi yarışmayı benim sunmamı istedi.

- Geçen sene bir tek Yaprak Dökümü’nü geçmeyi başaramadım. Türk halkını içine çok iyi almış, başarılı bir dizi. Zaten onu geçecek bir yapım yok.

- Sezona bir 500 bin’le başlamayı ben istedim. Sezon içersinde kademeli olarak para ağacındaki 500 bin YTL’leri arttıracağım. Bayramda ve yılbaşında sürprizlerim olacak. Zaten ayda bir kere beş tane 500 bin koyacağım para ağacına.

- Bu sene yarışmada ünlü isimleri de yarıştıracağım. Dünyaca ünlü isimleri, Türkiye’ye gelmez denilen isimleri getiricem. Şu an görüşmeler olumlu gidiyor ama netleşmeden açıklamak istemiyorum ama çok büyük aşamalar kaydettik.

- Var mısın yok musun bu sezonu bitirir ama nerede ve nasıl bitirir, sonraki sezon devam eder mi ben de bilmiyorum. Ama sezona iyi başladık. Var mısın Yok musun’a Ocak’ta ara verme fikrine kanal da sıcak bakıyor.

- Yarışmalarımı kendim sunuyorum. Menajer futbolcu gibiyim. Ama zaten ben ekran önü insanıyım.

- Survivor’ın tadı damağımda kaldı. İnternet sitemde gençler konuşuyorum ve yarışmayı dört gözle bekliyorlar. Yeni Survivor’da Almanya ya da İsrail rakibimiz olacak. Ben İsrail’e daha yakınım, ama her iki ülke de beni heyecanlandırıyor. Geçenlerde Almanya’da bir toplantı yaptık. Almanlar Survivor deyince biraz korkuyorlar. Geçen sene yarışma orada batmış ve 4,5 milyon euro kaybetmişler. Ama İsraillilerle sarmaş dolaşız. Onlar çok istekliler. Survivor’a 1 Ocak’ta başlıycaz.

-Survivor’ı belki bu sene ben sunmayabilirim. Ocakta var mısın Yok musun’a ara vermek istiyorum; çünkü bu sene epey erken başladık ve izleyiciye biraz özletmek istiyorum yarışmayı. Eğer ara verirsem ben sunarım ama vermezsem bir başka isim de olabilir.

-Fear Factor’ı çekmeyi düşünmüyorum. İzleyicilerden olumsuz eleştiriler aldım. Orada insanlara o iğrenç şeyleri ben yaptırıyormuş, dana gözlerini ben içiriyormuş gibi oluyorum. O neden beni pek mutlu etmedi o proje. Öyle bir imaj çizmek istemiyorum izleyicinin kafasında.

-Ben kendime reality show formatında bir yol çizdim. Yakında yine bu türde Türkiye’de daha önce hiç denenmemiş bir şey yapacağım.

-Var mısın Yok musun’da; Kemal, Nilgün, Evren ve Ömer Hoca benim için özel yeri olan yarışmacılar.

-Show TV’de mutluyum. Para yüzünden başka bir kanala gitmem. Çok büyük teklifler aldım ama neden gideyim ki? Ben buradaki insanlarla 10 yıldır birlikteyim ve mutluyum.

-Yeni sezonda Kanal D çok avantajlı. Yaz döneminde çok iyi gittiler ve boş slotlarını dolduracak yapımlar çıkardılar. Show TV de güçlü ikinci gibi duruyor. Kanal D’ye yakın derecelerde ikinci olur. Fatih Edipoğlu’nun gelişiyle atv’den de bir atak bekliyorum.
Mesaj21.12.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme İçin
Teşekkürler..

Mesaj21.12.2008, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkürler...
Mesaj22.12.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Bilgilendirme için teşekkürler...

rica ederim
Mesaj22.12.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi için Ty
Mesaj22.12.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
bilgi için Ty

Wink
Mesaj22.12.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgi için Teşekkürler!..Bence varmısın yokmusuna Cr. Ronaldo gelirse süper olur

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj22.12.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Bilgi için Teşekkürler!..Bence varmısın yokmusuna Cr. Ronaldo gelirse süper olur

o kadar degil Razz
Mesaj22.12.2008, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel söylemiş be Very Happy baştan sona kadar keyifle okudum paylaşım için teşekkürler
Mesaj23.12.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu: TŞKKR

TEŞEKKÜRR
Mesaj23.12.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten pek izlenmiyo artık ilk günki gibi

bir geçen gün 50 cent te geçmiş olabilir...
Mesaj23.12.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Zaten pek izlenmiyo artık ilk günki gibi

bir geçen gün 50 cent te geçmiş olabilir...

bencede artık tadı kactı eskiler gidii
Mesaj23.12.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ünlü koymaları lazım!..Öyle reyting oluyorrr!.