Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Profil Hareketine Katılın.Birlikte Destekliyelim.

Arkadaşlar günlerdir ülkemizin konusunu meşgul eden ermeni özür konusunda herkes tepkisini farklı yollarla gösterdi.Ever bu doğru.Biz soykırım yapmadık.Ve ortada da herhangibir özür dilenecek birşey yok.Birçok site açıldı.Bu konularda hepsine de olabildiğimiz kadar üye olmaya çalıştık.Bizde emekçi bs kullanıcıları olarak bu konuya destek verelim öenerisinde bulunuyoruz.Peki ne yapacağız en azından 5 günlüğüne de olsa aşağıda bulunana TÜRK BAYRAĞINI profilinize ekleyin.Herkez eklerse hem büyük bir karşıt eylemi yapmış oluruz.Hemde anlarlar bs nin değrini.Biz koyutoruz.Gerisi size kalmış.Vatan için 5 gününüzü profilinize şu resmi ekliyerek destekleyin.

İşte o resim;

Mesaj22.12.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende katılıyorum
Mesaj22.12.2008, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
bende katılıyorum

Wink

saol ama herhalde bir ikimiz yapacağız kimse takmıyor.Lütfen okuyanlar iyi düşünün.
Mesaj22.12.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
islamkodes yazmış:
bende katılıyorum

Wink

saol ama herhalde bir ikimiz yapacağız kimse takmıyor.Lütfen okuyanlar iyi düşünün.

arkadaşlar lütfen şehidlere saygınız varsa koyunuz Crying or Very sad
Mesaj22.12.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
sanal-reklam yazmış:
islamkodes yazmış:
bende katılıyorum

Wink

arkadaşlar lütfen şehidlere saygınız varsa koyunuz Crying or Very sad

Demekki değilmiş neyse destek veren vermeyen herkese teşekkürler. Wink
Mesaj22.12.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi gördüm bu konuyu.Altlarda kalması çok büyük bir ayıp!Ben de sonuna kadar destekliyorum.
Mesaj22.12.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

! MULTİDESTEK !
Mesaj22.12.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilqisayarnet yazmış:
! MULTİDESTEK !

arkadaşım dsetekleyeceksen koysana resmi Mr. Green