Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaptığım Üst Menu Sol Tarafta da Çıkıyor ?

arkadaslar bn üst menü yaptim kendime anlatimlara uygun ve olduda buraya kadar bir sorunum yok:)

ancak, üst menü yaptigim sayfalar sol menumde de bulunmakta ya arkadaslar?
bn işte sol menüdeki o ayni sayfalarin gorunmesini istemiyorum onlari gizlemek için bir şey varmi aradim aradim bulamadim varsa yonlendirirmisiniz lutfenn Sad

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyeek Şekilde Açınız...

En son sarikirmiziajanda tarafından 23.12.2008 13:26:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.12.2008, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

aslan cimbomlu senin canin sagolsun:) yaaa ama bir bilen ciksin lutfenn yaaa Sad
Mesaj22.12.2008, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesin bir kodu vardir ama ne bilemiyorum bir arastiryim bulabilirsem cevap veririm senin butonlari gizlemen gerekir buton kodlarini css deki gibi kaldiramazsin gizliyebilirmisin ama bilemiyorum yanlis da soyliyebilirim dediyim gibi ice blue ile aram fazla yok ama mantik acisindan boyle bir kod oldugunun kanatina variyorum
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj22.12.2008, 22:16 (UTC)    

kardesim kod oldugunu duydum ama bulamadim ya bilen varsa yonlendirsin demiştim zaten bulabilirsen cok makbule gececek gercekten yaaa
Mesaj22.12.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

sarikirmiziajanda yazmış:
kardesim kod oldugunu duydum ama bulamadim ya bilen varsa yonlendirsin demiştim zaten bulabilirsen cok makbule gececek gercekten yaaa

menu gizleme kodu diye birsey var evet ama bu sadece css tasarim icin uygundur

ice blue icin hazirlanmis buton gizleme kodu oldugunu hic duymadim ama arastiriyorum Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj22.12.2008, 22:22 (UTC)    

ozmn kardesim ice blue için yoksa üst menü yapmanin ice blue için bi anlami kalmaz Wink yani o dusunulmediyse ayip olur Razz
Mesaj22.12.2008, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj22.12.2008, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

nagivasyondan gizleme işlemini yaptın mı?
Mesaj22.12.2008, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer bu işlemi yapmadıysanız nagivasyonun başlığı bölümüne şu kodu yapıştırın böylelikle menü yü gizlemiş olursunuz

<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
--> </style>
Mesaj22.12.2008, 22:58 (UTC)    

kardesim bnm soyledigimi anladinizmi?

bn üst meni yaptim kndime yanliz bu üst menümdeki kategoriler, sol menümde de var bn bu sol menümdeki sadece o kategorileri gizlemek istiyorum. yani menünün tamamini deil arkadaslar
Mesaj22.12.2008, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediğin sayfayı ekstralardan saklı sayfalar yardımıyla gizleyebilirsin
Mesaj22.12.2008, 23:07 (UTC)    

yanliz o sadec üye olanlar için yapilan bişy deil mi kardes?
Mesaj22.12.2008, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende öyle biliyordum biraz araştırdım forumu sayfa gizlemek için de kullanılıyormuş ama seni yanıltmak istemem yarın modlara sor istesen
Mesaj22.12.2008, 23:11 (UTC)    

tmm kardes cok saol gercekten ugraslarin için yarin sorayim artik napalim ii geceler kardes Wink
Mesaj22.12.2008, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorununuzu halletmeyi isterdim iyi geceler
Önceki mesajları göster: