Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumlar Hkkında

merhaba Herkeze
bundan önce siteme yazılmış olan yorumları Ekstralar/ ,Yorumlar/ yorumları sil bölümünden okuduğumda hangi yorumun hangi sayfada olduğunu bir prağraf içerisinde gösteriyordu şimdi ise sadece yorumlar görünüyor hangi sayfada olduğu yazmıyor yetkililer eğer eskisi gibi yaparsa çok iyi olur çünkü sitemde birden fazla başlık olduğu için nere ne yazılmış tam olarak bulamıyorum bu konuda yardım istiyorum
Saygılar
Mesaj24.12.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ewet

buna bende katılıyorum,ama teknik sorundur belkide
Mesaj24.12.2008, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ewet

kralcom yazmış:
buna bende katılıyorum,ama teknik sorundur belkide

pek teknik soruna benzemiyor yeni tasarımı böyle yapmışlar bence ama en kısa zamanda eskisi gibi olsa çok güzel olcak
Mesaj24.12.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle durumlarla karşılaşılabilir teknik sorundur geçicidir merak etmeyin

yardım karşılıksız güzeldir
Mesaj26.12.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: .

bencede eskisi gibi olsun daha iyi

Mesaj04.01.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede eskisi gibi olması gerekiyor.
Mesaj04.01.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum bu konuya
Mesaj04.01.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede hatta buraya siz yazmasaydınız yeni mesaj yazacaktım... ilki siz yazmışsınız %100 çok önemli birşeyi atlamışlar...

yorumun nereye yapıldıgını bilemden silmenin ne anlamı kaldıki ?
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj05.01.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen en kısa zamanda şu yorum işini halletsin yetkililer Mad
bu yorumların hani sayfaya yapıldıgı gösterilmeli....

acilen bir şekilde çözüm bulunsun lütfen...
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj05.01.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Katılıyorum...

Bu Konuya... Wink
Mesaj05.01.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

benceda eskisi daha iyi
Mesaj07.01.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

yönetimden kimse bir cevap vermeyecek mi olacak mı olmayacak mı???
Mesaj07.01.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

emrahse87 yazmış:
yönetimden kimse bir cevap vermeyecek mi olacak mı olmayacak mı???

olacak mı olmayacak mı bilinmiyor

bu konu tekniklerin alanına girmekde .

sanırsam tekniklerden yönetime bir açıklama yapılmadı.Bu nedenden dolayı size bilgilendirme yapılmıyor.

ama bu gerçekleşmesi yeni versiyonda olur.

yeni versiyon ne zaman gelir ne zaman olur bilinmiyor ama biraz sabır ve bekleyiş ile herşey çözülür... Wink
Mesaj07.01.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sayfaya ne kadar çok kişi istediğini belirtirse olma ihtimali okadar artar

bende istiyorum Very Happy
Mesaj08.01.2009, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

hala hiçbir tepki yok kimse takmıyor bu önemli özelligi Crying or Very sad lanet olsun içimdeki yorum sevgisine....

birsürü yorum gelmiş nereye geldigi belli degil... bu nebiçim iş... ne hakkında yorum yapıldıgı bile bilinmiyor...
Önceki mesajları göster: