Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.12.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu: ultrAslan¨in yeni adresi uA1905uA css tasarim

evet arkadaslar uzun zamandir düsünüyordum bu basligi acmayi ama cok bekledim basligi acmak icin

artik actim sizler sayesinde Wink

css tasarim´ile emin adimlarla ilerliyoruz

bütün düsüncelerinizi elestirilerinizi,tavsiyelerinizi bizimle paylasmanizi temeli ederek noktaliyorum "suanlik"

haydi arkadaslar uA1905uA burdaa Wink

saygilarimla
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 23.01.2010 01:43:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.12.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

baya emek harcamışsın birader bi fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum başarılar;)
Mesaj25.12.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

3boyutlukent yazmış:
baya emek harcamışsın birader bi fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum başarılar;)

tesekkur ederim degerli arkadasim Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj25.12.2008, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha test aşamasında siteniz bu kadar güzelse bitince düşünemiyorum ..
Başarılar dilerim Wink

Mesaj25.12.2008, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar birsey daha eklemek istiyorum sitemiz test yayinindan gectigi icin bu basligi actim cünki sizden gelen degerlendirmeler sayesinde sitemizi güncelestirecem ve yeniliyecem

yorumlarinizi bekliyorum
Mesaj25.12.2008, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Daha test aşamasında siteniz bu kadar güzelse bitince düşünemiyorum ..
Başarılar dilerim Wink

evet test yayininda Wink

tesekkur ederim
Mesaj25.12.2008, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

kardesim guzel site olmus gercekten eline koluna saglik basarilarinin devamini diliyorum kolay gelsin Wink
Mesaj25.12.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

sarikirmiziajanda yazmış:
kardesim guzel site olmus gercekten eline koluna saglik basarilarinin devamini diliyorum kolay gelsin Wink

tesekkur ederim Wink
sonucta galatasaray söz konusu Wink

sitemiz bakmanizi temeli ediyoruz ve sitemizde size göre dogru veya yanlis olan ne görürseniz bizimle paylasinizki degisikliye gidelim ve sizlerden gelen önerileri elestirileri cidiye alabilme ihtimalimiz olus´sun
Mesaj26.12.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

degerlenditmelerinizi tavsiyelerinizi elestirilerinizi
bekliyorum degerli arkadaslar sitemiz test yayinindan gecmektedir
sizden gelen fikirler ile sitemizde ele avuca sigmiyan degisikliklere gidilecektir
Mesaj26.12.2008, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abicim Bende Bİr Fenerbahceli Olarak Siteni Oldukça İyi Buldum Emeğine Sağlık Smile Abicim Bu Arada Yeni Yılın Kutlu Olsun Abicim Wink
Mesaj26.12.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahcesohbet1907 yazmış:
Abicim Bende Bİr Fenerbahceli Olarak Siteni Oldukça İyi Buldum Emeğine Sağlık Smile Abicim Bu Arada Yeni Yılın Kutlu Olsun Abicim Wink

tesekkur ederim Wink

arkadaslar tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum
Mesaj26.12.2008, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abicim Kategori Bölümü Fazla İyi Olmamış Crying or Very sad
Mesaj26.12.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abicim Kategori Bölümü Fazla İyi Olmamış Crying or Very sad

biraz daha genis anlamta kendini ifade edebilirmisin kardes
ona göre uygulamaya geciyim Wink
Mesaj26.12.2008, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani Abi Anasayfa Düzeni Karışık Olmus Onu Diyorum Laughing
Mesaj26.12.2008, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani Abi Anasayfa Düzeni Karışık Olmus Onu Diyorum Laughing

anladim dogrudur örnek sol taraftaki yukari asagiya inen menüyü kaldiracam bir kac calismalarimi tamamladiktan sonra

bazi menu linklerinden iki tane var bunlar düzeltilecektir

arkadaslar tavsiyelerinizi bekliyorum
Önceki mesajları göster: