Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Biz Ne Dediysek O 2009 Geç Gelecek !..

Arkadaşlar bundan günler önce tam 10 Aralık tarihinde biz sizlerle burada bir bilgi paylaşımı daha yaptık.O paylaşımda dedik ki dünyada gerçekleşen fiziksel ve bazı küresel etkilerinde oluşturduğu sorunlardan dolayı 20029 yılına 1 saniye geç gireceğiz.1 saniyeden nolacakki demeyin yeni tıla girerkken 11 den geri sayın Wink 10 dan geri sayarsanız 1 saniye geç gireceksizin yeni yıla.Bu olay şaka değil gerçek.Ve malesef dünyanın sonu geliyor mu demeden de edemiyoruz ...

İşte size 10 Aralık tarihinde yaptığımız uyarı paylaşımı

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=71108&highlight=2009+ge%E7+gelecek
Mesaj30.12.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşımınız İçin Teşekkürler...
Mesaj30.12.2008, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Paylaşımınız İçin Teşekkürler...

Wink
Mesaj30.12.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle paylaşımın için teşekkürler....

bilim adamları fazla bilim kurgu izliyorlar sanırım... açıkça söylemek gerekirse bana komik geliyor...

hadi diyelim gerçek olsun.. 1 saniyeden ne kıyamet kopar nede dünya sallanır...

keşke biri sorsaydı saatimizi 1 saniye geri alsak mı diye Very Happy
Mesaj30.12.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu: aaaa

olabilir
Mesaj30.12.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

konya-life yazmış:
öncelikle paylaşımın için teşekkürler....

bilim adamları fazla bilim kurgu izliyorlar sanırım... açıkça söylemek gerekirse bana komik geliyor...

hadi diyelim gerçek olsun.. 1 saniyeden ne kıyamet kopar nede dünya sallanır...

keşke biri sorsaydı saatimizi 1 saniye geri alsak mı diye Very Happy

abk arkadaşım bir damla suyun yok olması nasıl dünyayı etkilediyse 1 saniyede etkiler biraz mantıklı ol binlerce onbinlerce yıl görülmemiş bir olay yaşanıyor bir tıl 365 gün 6 saat değilde 365 gün 6 saat 1 saniye sürüyor o bir saniye neler neler değiştirir bir bilsen ...
Mesaj30.12.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyide sanal reklam hangi dünya saatine göre böyle bir iddada bulundular...

çok basit bir örnek verecegim... cebimizdeki telefondan kol saatimize kadar tüm zamanı gösteren cihazların hepsinde birkaç saniye geride yada ileride...

bazen en çok güvendigimiz net saati bile aksayabiliyor...

ben bu bilim adamlarına sormak isterim... yıllardır saatler belirli bir düzende hiç kayıp olmadan mı çalıştılar...

ya sonuçta mekanik yada elektronik olan herşeyin mutlaka ufakta olsa bir hatası olur...

benim merak ettigim bu 1 saniyelik fazlalıgı nerden ve neye dayanarak çıkardılar
...
Mesaj30.12.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir sanal reklam değil sanal-reklam

iki şu linki okudun mu bişlmiyorum hepsini ama okumamışındır oku da sorularına yanıt bul

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=71108&highlight=2009+ge%E7+gelecek

üç benim tel saatine göre hesaplanacak değil herhalkde adamalar sonuçta BİLİM ADAMI

1 saniye erken gir sen Wink
Mesaj30.12.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben mynet'de yaklaşık 2-3 gün önce bu haberi ayrıntılı okudum... konu hakkında bilgim var ama beni tatmin etmedi...

paylaştıgın konuya saygılıyım sakın yanlış anlama...

sadece bana saçma geldi o kadar...
Mesaj30.12.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler!

Eğer bu başlık tartışma ortamına dönerse bildiğiniz gibi başlık kilitlenebilir!
Bilginize...