Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank 2 anasayfaya banner takas yapılacaktır.

pagerankı 2 ve üstü sitelerle banner takas yapılır.hiti en az 50 olmalıdır.bizim pr:2 Wink
Mesaj02.01.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hitim 100 den asagı inmez..

Pr0

Kabul edersen banner takas yaparız

Mesaj02.01.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler fakat pagerankın en az 2 olması gerekiyor anlayış göstereceğinizden eminiz. Wink
Mesaj02.01.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

pr3 yapalım
Mesaj02.01.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet banner-takas yapmak isteyen yok mu?
Mesaj03.01.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

banner takas yapmak isteyen yok mu?
Mesaj03.01.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benle yaparmısın

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj03.01.2009, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusura bakmayın ama başka sitelerle yola devam edelim Wink
Mesaj03.01.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green zannedersem pr hakkında ki bilginiz 0

Pagerankı isterse 10 olan bir siteyle banner takas yapın etkisi olmaz Mr. Green

Pr artması için banner değil link takas yapmak gerekli Wink
Mesaj03.01.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
Hitim 100 den asagı inmez..

Pr0

Kabul edersen banner takas yaparız

sana bir şey soracağım sitende bugün kü istatistik 30 küsür diyor burada 3500 lerde nasıl oluyor o iş?
Mesaj03.01.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sanal-reklam

Üslubunuza dikkat edin..Forum imzamı iyi okusaydınız anlardınız..!Kendim hazırladım..
!
Ayrıca 100'den asagı inmiyor..Bunu kafanıza sokmayı denerseniz cok sevinirim..

@siyahbeyaz-1903 pr2 olanlarla takas yapmak istiyormus..Zevkler ve Renkler tartısılmaz..Pr hakkında bilgisi olup olmadığı hakkında yorum yapamazsınız..!

İyi eglenceler.. Wink

Mesaj03.01.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Mr. Green Mr. Green zannedersem pr hakkında ki bilginiz 0

Pagerankı isterse 10 olan bir siteyle banner takas yapın etkisi olmaz Mr. Green

Pr artması için banner değil link takas yapmak gerekli Wink

kardeşim biz istersek banner takas istersek link takas yaparız çok biliyorsanız kendinizde kalsın bilgileriniz.
Mesaj03.01.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-cehennemi yazmış:
@sanal-reklam

Üslubunuza dikkat edin..Forum imzamı iyi okusaydınız anlardınız..!Kendim hazırladım..
!

@siyahbeyaz-1903 pr2 olanlarla takas yapmak istiyormus..Zevkler ve Renkler tartısılmaz..Pr hakkında bilgisi olup olmadığı hakkında yorum yapamazsınız..!

İyi eglenceler.. Wink

nediyorsun be sen iyimisin benim yazdığım mesajlarda senin üslup anlayışına aykırı olan bir cümle yok.Neden kafandan uyduruyorsun.Ayrıca isteyen istediğini yapsın zevkler ve renkler tartışılamazmış tartışan kim ya sen uyduruyon birşeyler de hadi hayırlı ben dedim ki link takas yap banner takas prni arttırmaz ayrıca forum imzandada okunacak bir şey yok hem kafandan uyduruyorsun resmen yaw millet o kadar oynuyor ki dikkat çekmek için hadi hayırlısı Embarassed
Mesaj03.01.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu sayfayı sohbet veya tartışma olması için açmadık ltfn uzatmayın banner takas veya link takas yapacak olanlar mesaj yazsın!
Mesaj03.01.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
bilgi-cehennemi yazmış:
@sanal-reklam

!

İyi eglenceler.. Wink

nediyorsun be sen iyimisin benim yazdığım mesajlarda senin üslup anlayışına aykırı olan bir cümle yok.Neden kafandan uyduruyorsun.Ayrıca isteyen istediğini yapsın zevkler ve renkler tartışılamazmış tartışan kim ya sen uyduruyon birşeyler de hadi hayırlı ben dedim ki link takas yap banner takas prni arttırmaz ayrıca forum imzandada okunacak bir şey yok hem kafandan uyduruyorsun resmen yaw millet o kadar oynuyor ki dikkat çekmek için hadi hayırlısı Embarassed

Üslubun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz..Konuyu uzatmayın..!!
Resmen @siyahbeyaz-1905 i asagılamıssınız..!!