Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Kitap çıkarıyoruz

Yeni kitabım şu an dört seriden oluşuyor.İşşalah alırsınız

1- Hayri Pıtır ve Çakmak Taşı: Bu kitabın adında kullanılan çakmak taşı tamamıyla ideolojik bir kavramdır. Kitapta, Hayri Pıtır'ın sigaraya başlaması ile değişen hayatı, yavaş yavaş tiryakiliğe giden yolda başına gelenler konu alınmıştır. Serinin bu ilk kitabı aynı zamanda serinin en felsefi kitabıdır. Şiddetle tavsiye edilir.

2- Hayri Pıtır ve İzmir Ticaret Odası: Hayri Pıtır okulu bitirince çalışmak için İzmir'e gelir ve İzmir limanında çalışmaya başlar. Fakat sonradan limandan mal kaçırdığı yüzünden İzmir Ticaret Odası'yla başı derde girer. Polisler peşine düşer ve bizim Hayri'nin başına gelmedik macera kalmaz. "Acaba üçüncü kitapta neler olacak?" demeden duramıyor insan. Mutlaka okunmalı.

3- Hayri Pıtır ve Bakırköy Cezaevi Tutsağı: Hayri sonunda yakalanır ve Bakırköy Cezaevi'ne hapsedilir. Hayri içeride kendine bir sürü arkadaş edinir. Falçata Kemal, Pala Rüstem ve Aslanım Mehmet ile çok güzel bir dörtlü oluştururlar. Birbirlerinin dert ortağı olurlar. Bu bölümleri okurken göz yaşlarınızı tutamayacaksınız. Harika bir kitap.

4- Hayri Pıtır ve Rakı Kadehi: Hayri hapisten çıkınca artık iyi bir adam olmaya karar verir. Durmadan dolaşıp iş arar. Bir gün yolda gördüğü çok güzel bir hatuna aşık olur. Kızı evine kadar izler, kapısında sabahlar. Çokvurgundur Hayri kıza. En sonunda kıza açılmaya karar verir. Ama kız başkasını sevdiğini söyleyerek Hayri'yi reddeder. Hayri'nin bütün dünyası yıkılır ve içkiye başlar. O bar senin bu bar benim dolaşır. Bu kitap üçüncü kitaptan daha acıklıdır. Okuyanlara yanlarında mutlaka selpak mendil bulundurmaları önerilir. Bir baş yapıt.
Mesaj03.01.2009, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir kitaba benziyor birde foto koyunda görelim

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj03.01.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kapakları bitmek üzere
Mesaj03.01.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.01.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet görüşlerinizi alalım
Mesaj03.01.2009, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gülmekten Değilde Tuvaletim Geldiğinden Altıma Ettim... Razz
Mesaj03.01.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten iyi düşünmüşsün hele o resimler koptum arkadaşım

Mesaj03.01.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Komik Resimler Olmuş...

Foruma Resim Eklediğinizde Görünmesini İstiyorsanız Şu Kodu Kullanın...

Kod:
[img]Buraya Resim Kodu[/img]

Daha Güzel Görünür İyi Günler... Wink
Mesaj03.01.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten resimler ve kitapların konusu harika ödev arşivleri kardşim resim koduna urlmi yazacaz acaba
Mesaj03.01.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bişeye Benziyor.Başarılar.
Mesaj03.01.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten güzel bir kitap olacak gibi bizimde bir fantatik kahramanımız olacak hayri pıtır
bence 5 inci kitabın adı hayri ot kafa olsun
Mesaj03.01.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok süper en çok son kitabı beğendim.Güzel bir paylaşım olmuş
Mesaj03.01.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi bakam işşalah güzel birşey olur.Resimler komik olmuş ama hele hermoninin resmi tuncay mı o???
Mesaj03.01.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel birşey olacak galiba kitap çıkınca haber ver.Ama ucu olsun:D
Mesaj03.01.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkeykabus22 yazmış:
Hadi bakam işşalah güzel birşey olur.Resimler komik olmuş ama hele hermoninin resmi tuncay mı o???

Ona Benziyor Ama... Wink
Önceki mesajları göster: