Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava-sitemle nasıl tanıştınız?

ben bedava-sitemle şöyle tanıştım;
Bizim sınıfta bir çocuk vardı azbuz dan site yapmıs hava atıyor ama siteside güzel değil kod eklemeyı fılan bılmıyor bende kendşme bşr site açtım sınıfta rekabet yapıyoruz ben çok hırslandım baktım günümün hepsi site yapmayı öğrenmekle geçti ve kod eklemeyi öğrendim google kayıt mayıt bılmıyorum sitemize de haftalık 100 kişi girerse sevinıoduk neyse ben bu cocuu geçtim herkez bnm sitemi bğenıodu siteme chat eklemiştim hava atıom çocuga Very Happy
sonra benım yararlandıım bi ste vardı ismini söylemicem reklam yapmıyım bende bu tr.gg siteleri güzel oluyor herhalde dedim ve gerçektende öyleymiş wlla tanısma o tanısma buralara kadar geldik ya sizz...?
Mesaj02.01.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Bi Arkadaşımda Görmüştüm.
Onun İki Tane BLOGCU Bir Tane de TR.GG
Varmıs Sitesine Girdiğimde [Tr.Gg] Üstte :
"3 Dakikada Siten Hazır" Yazısı Vardı.
Merak Ettim Neyse Kayıt Oldum.
İlk Önce İNGİLİZCE Üzerine Açtım Sadece
Saat Koyabilmiştim. Mr. Green
Ama İlerledikçe Öğrene Öğrene Öğrene
Başkalarına Yardım Etmeye Başladım.
Nerden Nereye Razz

Mesaj02.01.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mynet te takılıyordum önceleri mysite Wink

Sonra o zamanın ünlü sitemynet i tr.gg ye geçince bende geçtim Very Happy
Mesaj02.01.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende birgün google amcada bir arama yapmistim aramada sonuç tr.gg sitesinin birinde cikmisti üsttede reklam vardi(Bedava bir siteye sahip olmak ister misin?gibi) reklama tikladim ve üye oldum o zamanlar açtığım ilk site bir köy sitesiydi aslinda benim bedava-sitemle tanismamda eskidir Very Happy iste ondan sonra basladi bs hayati Very Happy nerden nereye Mr. Green
Mesaj02.01.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bedava site aç diye arıyordum Bedava-Sitem.Com ile tanıştım.Tabi bir arkadaşın sayesinde... Mr. Green
Mesaj02.01.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: qq

google de gördüm işte o gün bu gün....
Mesaj02.01.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava site yapmak yazmıştım googleye nogünden beri bsliyim
Mesaj02.01.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Eskiden TurkVista'nın Sahibiydim. Tamİndir.C*m'da Gördüm Reklamı Tıkladım ve Kayıt oLdum. TurkVista Kapandı. Ama Neden Kapatıldı Belirtmediler [Sorduğum Halde]. Deneme Yapmak İçin WebdeHouse'u Açtım. Site Adı İlginç oLduğu İçin Herkez Bi Bakıyordu Bende Siteyi Düzenledim. ve Başka İçerikLerde de SiteLer HazırLadım. Sonrada ArkadaşLarLa WHPM'yi Kurduk. ÖyLe İşte Very Happy

WebdeHouse Proje Merkezi Adı Yakında Tescillenecektir...
WHPM'de Değişiklikler oLdu. www.whpm.tr.gg
Mesaj02.01.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş sayesinde

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj02.01.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Evimizin Tasarımı İçin Tasarım Yazdım TR.GG sitesi geldi.Galiba eskilerden tanıdığım eski olanlar tanır mavikalem vardı o sitede tıkladım kurdum..bunu deil tabii... Razz
Mesaj02.01.2009, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mavikaleme Teşekkürler..!!! Wink
Mesaj03.01.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternetle tanışalı 1 ay olmuştu.Bu web siteleri nasıl yapılır onu merak ediyordum.Ve yaklaşık 2 hafta kadar bunu araştırdım.Sonra bazı forumlardan gördümki bedava sitede oluyormuş bir araştırma yapayım dedim.İlk başta bulamadım bedava-sitemi sonra gene bir gün araştırma yaparken bir baktım ki bedava-sitem diye bir şey hemen tıkladım.İstediğim özelliklerde çok mutlu olmuştum ama bir yandan da tırsıyordum bu kadar iyi özelliklerde hiç bedava site verirler mi diye Very Happy sonra cesaretimi topladım ve üye oldum Wink
Mesaj03.01.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

enmatik yazmış:
İnternetle tanışalı 1 ay olmuştu.Bu web siteleri nasıl yapılır onu merak ediyordum.Ve yaklaşık 2 hafta kadar bunu araştırdım.Sonra bazı forumlardan gördümki bedava sitede oluyormuş bir araştırma yapayım dedim.İlk başta bulamadım bedava-sitemi sonra gene bir gün araştırma yaparken bir baktım ki bedava-sitem diye bir şey hemen tıkladım.İstediğim özelliklerde çok mutlu olmuştum ama bir yandan da tırsıyordum bu kadar iyi özelliklerde hiç bedava site verirler mi diye Very Happy sonra cesaretimi topladım ve üye oldum Wink

Güzel Wink
Mesaj03.01.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ilk kez amcamın kızından paralı sıte acmayı ogrendım..Tabii ozamanlarda .com lu sıtelerı bedava sanıyordum..Dedi sana sıte acılımmı..bende cok sevinirim dedım...Sonra Pwerpointte bir iki deneme yapmıstım...Sonra dedı googleye bedava sitem diye yaz oradan ayarla dedı ogun bugun ıste yaptık bır ıkı bırsey.
Mesaj03.01.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Önceden Space Ugrasırdım Sonra Blogcu Ama Blogcu Fazla Anlamazdım Yazın Köye Gittiğimizde Akrabam Tavsiye Etmişti Sonradan Kendimi İyice Geliştirdim