Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: G.Saray'lı Arda trafik kazası geçirdi önemli..!!!

Arda'nın yara almadan kurtulduğu kazada, sarı-kırmızılı oyuncunun bulunduğu araçta hasar meydana geldi. Arda Turan'ın bu nedenle tedbir amaçlı olarak bugün antrenmana katılmadığı, yarın takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.

İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Turkcell Süper Lig'in ilk 16 haftalık bölümünü 3. sırada bitiren Galatasaray, ikinci bölüm hazırlıklarına bugün başlarken, izinli olan Lincoln, Kewell ve Nonda'nın yanı sıra trafik kazası geçiren Arda Turan çalışmaya katılmadı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen ilk antrenmanda sarı-kırmızılı oyuncular, ilk bölümde ısınma, açma ve germe çalışması gerçekleştirdi. Oyuncular, ana bölümde ise aerobik ve dayanıklılık koşuları yaptı.
Takımla birlikte koşuya katılan Hasan Şaş ile Emre Güngör'ün tedavilerine salonda devam edildi.

ARDA TURAN TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan da dün gece geçirdiği trafik kazası sonrası bugünkü çalışmada yer almadı.

Arda'nın yara almadan kurtulduğu kazada, genç oyuncunun bulunduğu araçta hasar meydana geldi. Arda Turan'ın bu nedenle tedbir amaçlı olarak bugün antrenmana katılmadığı, yarın takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.

Bu arada 18 Yaş Altı Milli Takım kampında bulunan Semih Kaya da antrenmana katılmazken, kaleci Orkun'un tedavisi sürdü. Serkan Çalık, Uğur Uçar ve Murat Akça'nın ise rehabilitasyon çalışmalarına devam edildi.

Öte yandan Galatasaray, bu akşam basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla ikinci bölüm hazırlıklarını sürdürecek.
Mesaj03.01.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar çok üzüldük temenlimiz böyle olayların bir daha yaşan maması Rolling Eyes
Mesaj03.01.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

ewt gercekren cok uzucu gecmiş olsun Allah tan birşey olmadan kurtuldu cok şükür Crying or Very sad
Mesaj03.01.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir fenerli olarak nasıl oldu bu iş diye soruyorum

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj03.01.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak burda duydum
başlığı görünce birden çok korktum
ama başlığı açınca rahatladım
Allah korumuş ...İyiki birşey olmamış

Paylaşım için teşekkürler Wink

Mesaj03.01.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşşalah hemen düzelir.Başka takımın oyunucusuda ol sa üzüldüm
Mesaj03.01.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar biz isitanonlinereklam olarak sizleri hem eylendirmek hemde bilgilendirmek için burdayız elimizden geldigi kadar sizi bilgilendirip eglendiriyoruz. Smile Mr. Green
Mesaj03.01.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haber Verdiğin İçin Teşekkürler Wink
Mesaj03.01.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

önemli, deyil biz tşekkür ederiz baktıgın için. Smile
Mesaj04.01.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazık yaww başına gelmeyen kalmadı

geçmiş olsun...
Mesaj04.01.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nedense Hep kalıtelı Futbolcuların Başına Gelıyor
Geçmiş olsun.. Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj05.01.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah'tan bir şeyi yok!Geçmiş olsun!
Mesaj05.01.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Ardayada Hep Nazar Değiyo.Çocuk Çok İyi Birisi Herkez Onu Övüyo Nazar Başından Eksik Olmuyo.Allah Nazarlardan Korusun...

İyi Günler... Wink
Önceki mesajları göster: