Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2007, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Böyle sorunlar hep beni bulur!!!

ekstralar bölümündeki intro ekstrasına bi şeyler oldu ilk defa olan bişey galiba çünkü cevap bulamadım.
İntroyu aktive ediyorum intro ayarları çıkıyo ya orda giriş butonunun önündeki metin kısmına ben önceden kod eklemiştim nasıl bir kodsa Question Exclamation
ekledim değiştir dedim intro aarkaplanı siyah oldu ve hiç bir şey çıkmadı şimdi ise orayı değiştiremiyorum giriyorum intro ayarlarına önündeki metin kısmı simsiyah gözüküoyo yukarıdaki renk seçeneklerinden değiştirmeye çalıştım olmadı oraya tıkladım backspace e,enter a,delete e,tab a bastım hiçbirşey olmuyor hala simsiyah o kısım yazı yazılamıyor,sadece resim ekleniyo o da üstüne garip bi şey ya böyle sorunlar hep beni bulur zaten Crying or Very sad Sad keşke her kaldırıp aktive ettiğimizde ayarlar sıfırlansa böylece kurtulurdum ama kaldım bekliyorum Sad
Eğer önceden başka bi arkadaşa veya size olduysa lütfen anlatın Idea Arrow
Mesaj09.08.2007, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekledigin kodun icinde siyah olmasina dair birsey vardir.. muhtemelen "#000000" seklinde, ara bir ordaki sayilari degistir renk degisir (hexadezimal RGB kodu), bulamadiysan, kodu göster ben bakiyim.
Mesaj09.08.2007, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Böyle sorunlar hep beni bulur!!!

tamam tamam çözdüm tüm tuşlara birden basınca oluyo eğer sizdede olursa sinirlenip klavyeye bi vurun düzelio Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ohhh be
Mesaj09.08.2007, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
ekledigin kodun icinde siyah olmasina dair birsey vardir.. muhtemelen "#000000" seklinde, ara bir ordaki sayilari degistir renk degisir (hexadezimal RGB kodu), bulamadiysan, kodu göster ben bakiyim.

düzelttim düzelttim saolun
Mesaj09.08.2007, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada, aktive ayarlari sifirlanabiliyor olsa keske demissin, sitelerin back-uplöari var elimizde Laughing yani, istedigin bir günün verziyonuna geri döndürebiliriz, böyle bir istegin varsa support( at )bedava-sitem.com'a email atabilirsin.
Mesaj09.08.2007, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
bu arada, aktive ayarlari sifirlanabiliyor olsa keske demissin, sitelerin back-uplöari var elimizde Laughing yani, istedigin bir günün verziyonuna geri döndürebiliriz, böyle bir istegin varsa support( at )bedava-sitem.com'a email atabilirsin.

o böyle bişey olması süper hangi site yapar böle bi kıyak Very Happy Very Happy
Mesaj09.08.2007, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya simdi televizyon bozulunca her tarafina vurup da calistirmayi anlarim da, program bozulunca her tusa basinca herseyin calismasini ilik defa gördüm Razz kac senelik programciyim, neler gördüm ama bunu ilk defa görüyorum Razz ben de denicem Smile
Önceki mesajları göster: