Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.01.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: silinen sitemi acmak istiyorumm

bedava sitem yetkilileri hala sorun devam mi ediyor..yaklasik 1.5 aydir cisem01.tr.gg sitemin acilmasini bekliyorum..mailler atiyorum bir sonuc alamadim.daha ne kadar bekleyecegim hala bir cözüm bulunamadimi sayin bedava sitem yetkilileri nedir bu ya..acil yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj06.01.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer açılmıyorsa beklemeyin birdaha açılmaz..
Mesaj06.01.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: silinen sitem

bilgiliyiznet yazmış:
madem öyle niye bu zaman kadar beklettiler..sorun devam ediyor cözülecek diye.hic olacak seymi ya bu..acmiyorlarsa acmiyoruz deyip mail atsinlar.nedir bu ilgisizlik.bumu bedava sitem yakisyormu ?
Mesaj06.01.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: silinen sitem

gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
madem öyle niye bu zaman kadar beklettiler..sorun devam ediyor cözülecek diye.hic olacak seymi ya bu..acmiyorlarsa acmiyoruz deyip mail atsinlar.nedir bu ilgisizlik.bumu bedava sitem yakisyormu ?

Siteniz silinmişe ise bir nedeni vardır bu linkte yazmaktadır
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25706&highlight=siteniz+silinmi%FE

Ayrıca support( at )bedava-sitem.com bu adresi bir sorun var..O yüzden sorularınıza cevap gelmiyor...

Mesaj06.01.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: silinen sitem

bilgiliyiznet yazmış:
gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:

Siteniz silinmişe ise bir nedeni vardır bu linkte yazmaktadır
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25706&highlight=siteniz+silinmi%FE

Ayrıca support( at )bedava-sitem.com bu adresi bir sorun var..O yüzden sorularınıza cevap gelmiyor...

bu yaziyi defalarca okudum ben arkadasim.hergangi bir saygisizlik yapmadim..ayrıca o yazıda siteniz silindiyse suporta mail atin yaziyor..kac defa mail attim..hep ayni sey sorun var.cözsünler ya.bu kadar mı zor kac ay oldu
Mesaj06.01.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cunobag'a ö.m atınız..
Mesaj06.01.2009, 11:21 (UTC)    

bilgiliyiznet yazmış:
Cunobag'a ö.m atınız..

attim arkadasim..verdikleri cevap aynı.suportta sorun var.agızda sakiz olmus artik öyle denilirek gecistiriliyoruz.Tamamen iptal etsinler ayni ismden yeniden acayim bunuda mi yapamıyorlar ?
Mesaj06.01.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: silinen sitemi acmak istiyorumm

gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
Cunobag'a ö.m atınız..

attim arkadasim..verdikleri cevap aynı.suportta sorun var.agızda sakiz olmus artik öyle denilirek gecistiriliyoruz.Tamamen iptal etsinler ayni ismden yeniden acayim bunuda mi yapamıyorlar ?

Kardeşim sen o kadar ulaşmaya çalışmışsın ve site açılmamış demekki kuralla dışına çıktın siten silindi..
Mesaj06.01.2009, 11:37 (UTC)    

bilgiliyiznet yazmış:
gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
Cunobag'a ö.m atınız..

Kardeşim sen o kadar ulaşmaya çalışmışsın ve site açılmamış demekki kuralla dışına çıktın siten silindi..

KURALLAR DISINA CIKMADIM .ASLADA CIKMAM SEVİYESİZ İNSAN DEGİLİM.acaba gönderdiğim mailleri okudularmı?ilgilenilmis olunsaydi simdiye cokdan acilirdi sitem.dikkat ettiyseniz tüm atailan diher arkadaslairnda mailleri gitmiyor hep suportta sorun var deniyor?eminmisniz suportta sorun olduguna..varsa eger cözsünler ya..neden insanlari ugrastiriyorlar
Mesaj06.01.2009, 11:39 (UTC)    

gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
Cunobag'a ö.m atınız..

KURALLAR DISINA CIKMADIM .ASLADA CIKMAM SEVİYESİZ İNSAN DEGİLİM.acaba gönderdiğim mailleri okudularmı?ilgilenilmis olunsaydi simdiye cokdan acilirdi sitem.dikkat ettiyseniz tüm atailan diher arkadaslairnda mailleri gitmiyor hep suportta sorun var deniyor?eminmisniz suportta sorun olduguna..varsa eger cözsünler ya..neden insanlari ugrastiriyorlar

O kadar kolay değil uğraşıyorlar son kez söylüyorum kime durduk yere sitenizi silmez...
Mesaj06.01.2009, 11:44 (UTC)    

bilgiliyiznet yazmış:
gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
gamzeligul yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
Cunobag'a ö.m atınız..

NE ZAMANA KADAR ??? SENEYE DUZELİR Mİ? ayrıca ben sitemin neden silindigine dair gerekli mailli gönderdim
O kadar kolay değil uğraşıyorlar son kez söylüyorum kime durduk yere sitenizi silmez...
Mesaj06.01.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitede herhangi bir kuralsızlık yok.
Açılamamasının nedeni bizden kaynaklanıyor.
Biraz daha sabretmenizi öneriyorum.
Mesaj06.01.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Sağol
Mesaj06.01.2009, 11:57 (UTC)    

cunobag yazmış:
Sitede herhangi bir kuralsızlık yok.
Açılamamasının nedeni bizden kaynaklanıyor.
Biraz daha sabretmenizi öneriyorum.

peki arkadasim ..tekrar suportta mail atmama gerek var mi?ilgilerinizden dolayi tsk ederim.insallah acilir temennim bu...iyi calismalar..kolay gelsin
Mesaj06.01.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umuyorum ki sorun en kısa zamanda düzelir ve siz de dahil olmak üzere herkesin sorunları hallolur arkadaşım.
Gerçekten şu anda benim yapabileceğim hiçbir şey yok.
Anlayışınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Sevgiler.
Önceki mesajları göster: