Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.01.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: siteh hakkında ?

kardes biliyosun ben sitede kaydırma seritleri yoketmeyi sormuştum dusundum ve ben sana site ve sifre yi veriyim kod sayfalarm da yazıo zaten radyo kodu yani-msn lutfen ekle ekle lutfen yardım et lutfennn msn:aykansadic96( at )hotmail.com lutfen ekleee yardım lutfeen

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

En son radyolgls tarafından 08.01.2009 17:19:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.01.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
dün verdiğiniz kodu sitemde denedim widht ölçütünü 500,hight ölçütünüde 400 yaptığınız zaman kaydırma çubuğu yok oluyor ama şunu söyleyebilirim bi ihtimal internet tarayıcınızdan da problem kaynaklanabilir

iyi çalışmalar Wink

yardım karşılıksız güzeldir
Mesaj08.01.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

msn de (at) yerini anlamışsındır o et site gostermiyo anlamışındır zaten
Mesaj08.01.2009, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kizilozkoyu yazmış:
merhaba
dün verdiğiniz kodu sitemde denedim widht ölçütünü 500,hight ölçütünüde 400 yaptığınız zaman kaydırma çubuğu yok oluyor ama şunu söyleyebilirim bi ihtimal internet tarayıcınızdan da problem kaynaklanabilir

iyi çalışmalar Wink

sagol kardes sen cok yardım edıyosun allah razı olsun gonlunce yasa insallah
Mesaj08.01.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

senden de Allah razı olsun eğer bir problemi halledebiliyorsak ne mutlu bize başka sorun olursa beklerim Wink

yardım karşılıksız güzeldir
Mesaj08.01.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyo kodunuzu lütfen bi paylaşın...
Mesaj08.01.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron serit sorununu hallettim senden msn de sitemin sifresini verip biraz biseyler eklemeni yani tasarim yapmani istiycektim ekle nolur (fare imleci-arkaplan-tema vb.) nolur ekle
Mesaj08.01.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg derslerimi yada forumu göz geçirerek yapabilirsin takıldıgın bölümde bana yada forumda sorunu belirterek rahatlıkla yardım alabilirsin... Wink
Önceki mesajları göster: