Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Google reklamlarında sorun?

Sitemi girip bakarsanız eğer en üstte bir google reklamı var her sayfada çıkıyor lakin benim yerletştirdiğim bir kod değil.5-6 gündür bakmıyorum o google reklam şeridi en tepeye gelmiş nasl gelmişse artık sorunun çözümünü bilen iletişimie geçerbilirmi?
Mesaj09.01.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

o bir sorun degildir Exclamation

o bir bedava sitem reklamıdır. her sitede mevcuttur...

Mesaj09.01.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

google da bizi görecek mi? Mr. Green
Mesaj09.01.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

vah buda yeni gelmiş o kadar acemice duruyorku rezil rüsva bir durum.Pert ettiler siteyi
Mesaj09.01.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki yeni konu açmayayım bari "Bugün xx Ziayretçi burdayı " engelleme kodu varsa alabilirmiyim?
Mesaj09.01.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstralardan sayacı deaktive et
Mesaj09.01.2009, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yav burasıda azbuz .com a benzemesin orda reklamlar azdığı için buraya geldim artık burdada öle olursa battımVery Happy
Mesaj09.01.2009, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

videoyurdu yazmış:
yav burasıda azbuz .com a benzemesin orda reklamlar azdığı için buraya geldim artık burdada öle olursa battımVery Happy

Konu sapsın istemiyorum ancak BS yani bedava-sitem tüm diğer sitelerden kaliteli, eğelnceli ve gerçekten büyük insanların yetiştiği bir ortam kısacası burası Bizim AILEMIZ yani o ismini verdiğini sitelerde ne böyle bir ortam var ne bir eğlece var nede bir bilgi öğreten var.

Ayrıca Reklama gelecek olursak BS nin tek kuralı vardır aslında iyi birisiysen senin için tek kural vardır daha doğrusu . Bu en önemli ve tek kuralda Reklamın kalmasıdır BS nin geliri burdandır. Ve Verdiği Reklamda Gayet Hoş br biçimde vede sadedir Ayrıca çok Yakında Türkiyede aktif olucak olan bir extramızda reklam ücretli bir şekilde kaldırılabilecek. DuYURULUR . Gerçi bilen herkes ama yeni kardeşlerimzi için söyleyeyim.

TÜM BS AILEME IYI GUNLER DILIYORUM.
Mesaj10.01.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok abes bir yerde duruyor reklam bari kodu verilsede site içi biyere yerleştirsek
Mesaj10.01.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdetay yazmış:
Çok abes bir yerde duruyor reklam bari kodu verilsede site içi biyere yerleştirsek

Laughing Ne Alakası var o kadar hizmetini gördünüz bs nin bir reklamı olsun artık... Wink
Mesaj10.01.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl ne alakası var reklam acayip sırıtıyor yahu hiçmi farketmedin :S