Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.01.2009, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem hacklendı gerı alamıyorum lütfen yardım edin....

bana yardımcı olacak kimse yokmu....buradakı bıcok yere sıkayetımı ve yardım ısteğımı yazmamam ragmen kımse bana cvp bıle vermedı.lutfen yardım............akcay1058.tr.gg adlı sıtem calındı,once bu sıteye yazmıs oldugum msn adresım akabındede sıtem calındı.bugun calınan maıl adresımı gerı aldım ama sıte sıfremı ve ıletısım adresım olan maıl adresımı değiştirmiş olduğundan sıteye gıremıyorum. şifremi unuttum kısmını tıklayarak e,mail yazan kısma maıl adresımı yazdığımda hatalı kullanıcı dıyor.umarım acıklayıcı yazabılmısımdır.support kısmındanda yardım ıstedım ama oradanda bana yardımcı olmadı kımse.................lutfen sıtemın gerı bana verılmesını ıstıyorum.
Mesaj10.01.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314

İnceleyiniz
Mesaj10.01.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı sorun burdada dile getirilmiştir inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=78014

yardım karşılıksız güzeldir
Mesaj10.01.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aynı sorunu gordum ancak orada cuneyt hocanın yardım edebıleceği soylenmış....ben burdan sesımı cuney hocaya duyurmaya ve bu konuda bılgılı arkadaslara ıletmeye calısıyorum.lutfen bu benım ıcın cok onemlı.aile resımlerım var yanlıs ellere gecmesınden rahatsısızm.nolur sızlerden ayrdım beklıyorum.çalınan maılı gerı aldım.ancak sahıs orda yazan maıl adresı değiştirilmiş........
Mesaj10.01.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım orda son sayfadaki benim yorumuma dikkat et
gerekli açıklama cunobag adminimiz ve benim tarafından yapılmıştır
Mesaj10.01.2009, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet okudum...........umarım bızlerıde anlıyorsunuzdur.okadar uğrasıp emek verdığımız sıtemız kendını bılmezler elınde....umarım bu sorunumuza care bıran once bulunabılır...
Mesaj10.01.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bozkurt1058 yazmış:
evet okudum...........umarım bızlerıde anlıyorsunuzdur.okadar uğrasıp emek verdığımız sıtemız kendını bılmezler elınde....umarım bu sorunumuza care bıran once bulunabılır...

Arkadasım yanlıs anlamanı istemiyorum ama
siz şifrenizi birilerine vermeden yada iyi muhafaza etmeden kullanırsanız
birileri bir sekilde ulasırlar bunu dısında şifrenizi hiç kimse hiç bir şekilde alamaz ve hiç bir şekilde hack diye bişi olmaz anlıyormusunuz

Sizleri çok iyi anlıyoruz sizin gibi bizimde sitemiz war herkezin ne kadar emeği
olduğunuda biliyoruz biraz sabretmeniz isteniliyoruz biraz hoşgörü gösterelim
lütfen yanlış anlaşılmışsam özürdilerim

iyi eglenceler
Mesaj10.01.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu: kardes

kardes benımde sorun aynı ama yardım eden yok sonra fln dıolar gercekten bende co kmuhtacım ama yardım ede yokkkkk
Mesaj10.01.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: a

İnceleyiniz Birde Bunu http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=78018

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj10.01.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok yanlış anlamadım,estafurullah.bu sıte babama aıt ben kızıyım.dıgerınıde bunuda ben aldım ve yaptım ona.kendısı 63 yasında.onun ıcın bı uğrası eğlence oldu anlıycanız.ben sıtenın gerı gelmesını olmuyorsa kapatılmasını ıstıyorum sadece...resımlerımız var sonucta.sifremızı kımseye vermedık inanın,zaten nıe verılsınkı değilmi?ınsanlar ıyıce cığrından cıktı ne anlıyorlar,amac ne anlamak ımkansız....nilay
Mesaj10.01.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar konuyu daha fazla uzatmayınız gerekli açıklamalar fazlasıyla yapılmıştır
Mesaj10.01.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkir cim senın gonderdığın adrestekı bılgı malesef ısıme yaramıo.cunku benım sıtemın kayıtlı olduğu adres değiştirilmiş.dolayısıyla oraya onu yazarakk yenı sifre alamıyorum:....
Mesaj10.01.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyumu uzatıyorum ben şimdi.............yazdıklarım dıkkate alınmıo galıba.forumun amacı ne,yardım almaya calısmak dertlerı paylasmak oldugunu sanmıstım ben.asıl ben ozzur dılerım mesgul ettım sanırım
Mesaj10.01.2009, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag hocamızın sizlere elinden gelen yardımı yapacağına inanıyorum merak etmeyin o gerekeni yapacaktır ama biraz sabır

yardım karşılıksız güzeldir
Önceki mesajları göster: