Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen şu soruna çözüm bulun!..

Arkadaşlar, iki gün önce sitenin tasarımı kendiliğinden değişti ve error diye bir sürü hata kodu vermeye başladı, teknik sorun olduğunu söylediler. bekliyorum ama hiçbir şey düzelmedi. Bu arada sitenin tasarımı iceblue de kaldı, başka bir tasarıma alıyorum kaydediyorum yine bir sürü error kodundan sonra yeni tasarımınız .....diyor, bakıyorum yine iceblue. ve hiç bir ekstrayı da ekleyemiyorum. Eskiden aktif ettiğim ekstralar resimle vs. duruyor ,eklendi diyor ama görünmüyor..lütfen bi bakar mısınız...bu sorunların hepsi mi teknik sorun? ne yapmalıyım? Tasarımın değişmemesini ve ekstraları ekleyememenin teknik sorunla alakası olmadığı söyleniyor. Bi de konu çözümlenmeden moderatör arkadaşlar ,cevaplar verildi deyip lütfen konuyu kilitlemesin. teşekkürler..
Mesaj12.01.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım degiştirememek teknik bir sorun degildir . bunu size önceki mesajlarınızdada belirtdim . Exclamation

sizin sitenizden sizden kaynaklanan bir sorun var . eklemiş oldugunuz bir koddan dolayı siteniz zarar görmüş .

Mesaj12.01.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
tasarım degiştirememek teknik bir sorun degildir . bunu size önceki mesajlarınızdada belirtdim . Exclamation

sizin sitenizden sizden kaynaklanan bir sorun var . eklemiş oldugunuz bir koddan dolayı siteniz zarar görmüş .

ne yapmam gerekiyor? çözüm nedir?
Mesaj12.01.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: çözüm belli

o kodu bulacaksın ve sileceksin !!!
Mesaj12.01.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın üzerindeki yazı bölümünde bir kod var mı?
Mesaj12.01.2009, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: çözüm belli

sanaltamirhane yazmış:
o kodu bulacaksın ve sileceksin !!!

Görebilsem zaten silecem kardeşim, şu anda görünen sayfalara herhangi bir kod yüklemedim. Red tasarımda menünün altına kod eklemiştim. O da şu anda görünmüyor.
Mesaj12.01.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem-klavuz yazmış:
Tasarımın üzerindeki yazı bölümünde bir kod var mı?

vardı ama görünmüyor.

Mesaj12.01.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitedeki tüm kodları bir world sayfasına aktarın ve siteden silin,sonra deneye deneye tekrar koyun ve sorunlu kodu bulup onu koymayın.
Mesaj12.01.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: kardeş sitene girdim

Error ID 1487075!
Error ID 1487076!
bu hataları veriyor bunları moderatöre sormalısın googledan tarattım ama bişi çıkmadı....
Mesaj12.01.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
O eklediğin koddan olabilir.
Bu sorun büyük bir ihtimalle Tasarım ayarlarına eklediğiniz kodlardan dolayı meydana gelmiştir.
İyi günler
Mesaj12.01.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
sitedeki tüm kodları bir world sayfasına aktarın ve siteden silin,sonra deneye deneye tekrar koyun ve sorunlu kodu bulup onu koymayın.
sorunlu olabilecek kod navigasyon da idi ama şu anda görünmüyor. görünen sayfalarda sorun olamaz çünkü oralara kod eklemedim.
Mesaj12.01.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

novigasyona eklediğiniz kod style kodu muydu ?
Mesaj12.01.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: aklıma şimdi geldi

kardeş ekstralara bak derim...tüm ekstraların kodlarını kontrol et
Mesaj12.01.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kardeş sitene girdim

sanaltamirhane yazmış:
Error ID 1487075!
Error ID 1487076!
bu hataları veriyor bunları moderatöre sormalısın googledan tarattım ama bişi çıkmadı....
tasarım değiştirip kaydet diyince 10-15 tane daha error kodu veriyor. ben de aratmıştım ve bulamamıştım

Mesaj12.01.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

farklı browserlarda da aynı oluyor mu ?
Önceki mesajları göster: