Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank sorunu için yardım.

Arkadaşlar,benim sitemin pagerank değeri (1) idi,ancak geçengün 0 oldu ama 2 tane sayfamda bu değer 2 olmuş,bu konu hakkında bilgisi olan biri yardım etsin lütfen,sorun ne olabilir ve ne yapabilirim?
Mesaj12.01.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: pagerank sorunu için yardım.

morozbey yazmış:
Arkadaşlar,benim sitemin pagerank değeri (1) idi,ancak geçengün 0 oldu ama 2 tane sayfamda bu değer 2 olmuş,bu konu hakkında bilgisi olan biri yardım etsin lütfen,sorun ne olabilir ve ne yapabilirim?

kardeş kusura kalma ama burası site değerlendirme alanı Wink sorunun ne olduğunuda bilmiorum.inş. çözülür
Mesaj12.01.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: pagerank sorunu için yardım.

trakya-games yazmış:
morozbey yazmış:

kardeş kusura kalma ama burası site değerlendirme alanı Wink sorunun ne olduğunuda bilmiorum.inş. çözülür

Tamam kardeş bilmiyordum,sanırım serbest bölgeye yazam gerekirdi doğrumu? bu arada moderatör arkadaşlara mesaj atıp sormuştum ancak cevap alamayınca buraya yazmak istedim,belki bilen biri yardımcı olur diye. sağolasın.