Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim yükleme sorunu ?

Resim yukLe butonuna basıyorum FakaT '' Hata bei 3.jpg:- hiç resim seçmedin'' diyor ..Browserimi deistim mozilLa kuLLanıyorum Ama HaLa oLmadı bi aydınlatıRmısınız Smile..

En son cvshuzurpansiyon tarafından 13.01.2009 20:22:09 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.01.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim yazısı büyük olabilir kısaltarak deneyim
Mesaj12.01.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer resim seçmeden yükle diyorsanız evet çıkar o yazı ama resim seçiyorsanız teknik bir sorundur malesef beklemekten başka çözüm yoktur. Wink
Mesaj12.01.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim Formatını 800x600 yapTım ama hala oLmuyo Smile
Mesaj12.01.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

resmin isminde türkçe karakterler olmasin ole dene örnek resimde "ı,ğ,ç vs."

Mesaj12.01.2009, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende o sorunu yaşıyodum sen dosyayı seçtikten sonra adını filan mı değiştiriyosun yada isimde bi değişikli mi yapıyosun?
Mesaj13.01.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

dosyaların arasında boşluk felan olabılır yada formatından dolayı yuklemyebılır?
Mesaj13.01.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba resimi gözattan resimi seçip yükle dediniz
ve kırmızı bir hata şeklinde resim adı yazısıyla yüklenemiyor uyarısı aldını değilmi
yapmanız gerekenler sunlardır
önce pcnizdeki resimin adını değiştiriniz türkçe karekterler ve boşluklar
kullanmayınız en basitinden numaralar veriniz 1 2 3 4 5 yada 44 44 gibi ama boşluk bırakmayınız daha sonra gözattan tekrar adını değiştirdiğiniz resimi bulup yüklemeyi deneyiniz resim yüklemede suan bir sorun yok
resminiz yüklenmişte olabilir resimleri yönetten tüm resimlere bakarak kontrol ediniz

iyi günler

Mesaj13.01.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: resim türü

eklemek istediğin resme sağ tıkla düzenle farklı kaydet orda dosya resminin altında dosya türünü gif jpeg v.b yap resmin isminde türkçe karakter olmasın