Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner Eklenince sayfa yazısının Resmin üstüne gelmesi

Siteye banner ekleyince üste resmin üstüne sitemin başlığıda geliyor bunu nasıl çözebiliriz birçok kişide sadece resim görünüyor yazı görünmüyor ?

Bir de standart banner boyutu kaçtır acaba
Mesaj15.01.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımınız 1000x158 Piksel boyutunda resim ekleyebilirsiniz tam sayfa gözükür böylece
Mesaj15.01.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

boyut için teşekkürler dostum pekala solda sitenin yazısını resimden nasıl kaldıracam acep.. resmin ününe geliyor bannerimi bozuyor..
Mesaj15.01.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlara girin ayarlarda site başlığına gelin ve boşluk tuşuna birkez basıp kaydetin
Mesaj15.01.2009, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alternatif çözüm için teşekkürler ama sitemin başlığı gitti bu kez yani şu sitedeki gibi olacak resmimi koyacam, sitemin başlığıda olacak yazı sorun teşkil etmeyecek

Yeniyim kusura bakman..

http://ciftcioglumobilya.tr.gg/
Mesaj15.01.2009, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

onun gibi olması için css tasarımına geçmeniz gerekmekte ama sizin tasarımıza uyabilecek başılk resimleride yer almaktadirrr
Mesaj15.01.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım sitenizin başlık yazısını yok etmek istiyorsunuz bunun için yazıyı silin 1 2 boşluk bırakın ve kaydedin..
Mesaj konusu:

hımm porfosyönellik lazım dahası için teşekkürler bilgiler için Wink
Mesaj konusu:

1000x158 olarak hazırlayacağınız başlık resiminizin üzerine hazırlarken yazabilirisniz
Mesaj15.01.2009, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
hımm porfosyönellik lazım dahası için teşekkürler bilgiler için

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Mesaj15.01.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Sanırım sitenizin başlık yazısını yok etmek istiyorsunuz bunun için yazıyı silin 1 2 boşluk bırakın ve kaydedin..

evet arkadaşda onu önerdi ama bu kezde sayfa başlığı gidiyor mesela sizde gitmemiş onu yapmaya çalışıyodum ama yapamadım gitti (:
Mesaj15.01.2009, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullandığınız tasarımda tasarımda malesef başlık yazısını kaldırırsanız yazınız googlede - olarak gözükür.
Mesaj15.01.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kısacası dediğim gibi başlık yazısını yok edersiniz o tasarımda ama googlede sitenizin başlığı şu şeklide çıkar -