Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu: google reklamı

sayın yöneticiler sitemin başlığında google reklamı var. benim iradem dışında muhtemelen sizin tarafınızdan kondu diye düşünüyorum. reklamın sakıncası yok ama benim sattığım ürünlerle aynı olan farklı firmalarca satılan ürünlerin reklamı. lütfen bu konuya bi çare bulun.saygılarımla
Mesaj15.01.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google reklamı

novamuhendislik yazmış:
sayın yöneticiler sitemin başlığında google reklamı var. benim iradem dışında muhtemelen sizin tarafınızdan kondu diye düşünüyorum. reklamın sakıncası yok ama benim sattığım ürünlerle aynı olan farklı firmalarca satılan ürünlerin reklamı. lütfen bu konuya bi çare bulun.saygılarımla

Merhaba o reklam google reklamı her sitede zorunlu bulunlası gerekendir.

O reklamda sizin site içeriklerinize göre değişir ona göre kendini ayarlar

sürekli sabit kalmaz malum sizin içerikleriniz neyse o reklamda da ona göre

bir içerik linkleri oluşur bunu engellemenin malesef hiç bir yolu yoktur....

Mesaj15.01.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google reklamı

gececi40 yazmış:
novamuhendislik yazmış:

Merhaba o reklam google reklamı her sitede zorunlu bulunlası gerekendir.

O reklamda sizin site içeriklerinize göre değişir ona göre kendini ayarlar

sürekli sabit kalmaz malum sizin içerikleriniz neyse o reklamda da ona göre

bir içerik linkleri oluşur bunu engellemenin malesef hiç bir yolu yoktur....

benim sattığım ürünlerin aynısın başka firmalarca verilen reklamı var. dükan önüne dükkan olmaz bu saçma bişey ya. git çiçek böcek reklamı yap. dışardan birisi baktığında benim sitenin parçası sanıp tıklıyor onu. buna bi çözüm bulunmalı
Mesaj15.01.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

DSükkan önüne dükkan diyorsunuz ya, peki dükkanın kirasını ödüyo musunuz?Bedavadan alıyorsunuz siteyi dikkatinizi çekerim.
Mesaj15.01.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscafe yazmış:
DSükkan önüne dükkan diyorsunuz ya, peki dükkanın kirasını ödüyo musunuz?Bedavadan alıyorsunuz siteyi dikkatinizi çekerim.

siz öncelikle yetkili misiniz. yoksa kafasına göre herkes yazıyor mu buraya anlamadım. eğer yetkisizsen sizle muhatap dahi olmuyorum. yok yetkili iseniz bu soruyu bana sormadan önce bedava site ismini değiştirmenizi öneririm. yok illa bu böyledir derseniz ve saygısızca konuşmaya devam ederseniz. bu dükkanlarda kimse kalmaz bedava dahi olsa. Parayı verir düdüğü öttürürüz. Sizde pişirdiğiniz yemeği başka bi firmaya yedirirsiniz.
Mesaj15.01.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce tehdit etmeden konuşun daha sonra soru sorun
ayrıca arkadaşın yetkili olmasına gerek yok bunu bilen kişiler cevap verebilir ve o reklamlar kalmak zorunda eğer o reklamın gözükmesini
engellerseniz siteniz silinir.O reklamlar her an değişebilir nasıl bir reklam geleceğini bilemeyiz..

Mesaj15.01.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliznet cevabımı verdiğiniz için teşekkür ederim.
Mesaj15.01.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscafe yazmış:
bilgiliznet cevabımı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Cevabımı derken Question
Mesaj15.01.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Bir zararı mı var sanki? Very Happy
Mesaj15.01.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşım,
Burada defalarca dile getirdik.
Dedik ki; o reklam satırı dinamiktir ve Bedava-Sitem'in tek gelir kaynağıdır.
Başka benzer hizmeti veren firmalarda büyük bannerler ve sitenin her tarafında kocaman reklamlar varken bizde sadece o tek satır var ve öyle de kalacak.
Şu anda google reklamları mevcut ve içeriğini biz belirlemiyoruz.
Sitenin anahtar kelimelerine göre ve içeriğindeki kelimelere göre bunu google belirliyor.
Dükkan önüne dükkan kurmak değil amacımız.
Sitelerini ticari anlamda kullanan sizin gibi üyelerimizin sayısı %10.
Kalan %90 üyemiz kişisel olarak kullanmakta.
%10 için maalesef bu düzenlemeyi yapamıyoruz.
Kendinize göre siz de haklısınız.
Siteyi bedava vermemiz demek sizin haklarınızı çiğnememiz demek değildir.
Yakın zamanda ücretli ekstralarımız faaliyete geçecek ve az bir ücret karşılığında reklam satırını kaldırarak bir host alabileceksiniz.
O zamana kadar dinamik reklam satırımızın değişikliklerine hepimiz uymak durumundayız.

İyi eğlenceler.
Mesaj15.01.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca ayarlara girerek site dilinizi almanca yaparsanız reklam değişecektir.
Mesaj15.01.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
İlk önce tehdit etmeden konuşun daha sonra soru sorun
ayrıca arkadaşın yetkili olmasına gerek yok bunu bilen kişiler cevap verebilir ve o reklamlar kalmak zorunda eğer o reklamın gözükmesini
engellerseniz siteniz silinir.O reklamlar her an değişebilir nasıl bir reklam geleceğini bilemeyiz..

siz yazımı iyi okumadınız galiba iyice okuyun ondan sonra cevap verin lütfen. sonuçta bu reklamları alan bir yetkili var böylesine bir yapı akıl yoksunu kimseler tarafından kurulacağına inanmıyorum.lütfen yetkili ve sorumlu biri olduğunu belirten biri cevap yazarsa sevinirim. Eğer ben sorunumu yanlış bir yere yazdımsa lütfen beni yönlendirin oraya ileteyim Amacım kimseyle kavga etmek değil üzüm yemek. Mantıklı ve seviyeli konuşulan herşeye varım. saygılarımla
Mesaj15.01.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
lütfen yetkili ve sorumlu biri olduğunu belirten biri cevap yazarsa sevinirim

Üstte verdim.
Lütfen polemiğe herkes bir son versin.
Mesaj15.01.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Ayrıca ayarlara girerek site dilinizi almanca yaparsanız reklam değişecektir.

teşekkür ederim üstad pratik zekalı insanları severim. benim alanımda işin olursa aynı çözümü bende sana yaparım. saygılar
Mesaj15.01.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben teşekkür ederim Wink
Konu kapanmıştır.
Önceki mesajları göster: