Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2009, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Google aramalarına bir türlü çıkaramaım sitemi

Meta tag ekledim googledan gelen kodu girdim onu ettim bunu gittim olmadı forumda tonla konu acılmıs bı turlu yapamadım hepsınıde gezdım bana yardım edebılecek bırı yokmu yaf Razz
Mesaj15.01.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşım.Google'ye önce siteni doğrulatmalısın.Bu da nasıl yapacğını sana özel mesajla gönderiyim çünkü likn vereceğim.
Mesaj15.01.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm
Mesaj15.01.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyor olmuyor olmuyor . . .
yaa yardım lutfen :S pfff sıkıldım yaf
Mesaj15.01.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi googleye kaydetmeniz gerekiyor bunun için bu linki inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=73001&highlight=googlede+site+do%F0rulama
Google sitenizi doğrulamak içinde bu linki inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31216&highlight=googlede+site+do%F0rulama

Mesaj15.01.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

google ın verdiği meta tag kodunu tam olarak nereye girecegimizi bilen varmı ? ? ?
Mesaj15.01.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir süreliğine css tasarımı seçin ve css bölümüne ekleyin daha sonra eski tasarımınıza dönün..
Mesaj15.01.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kusura bakma ama css de kodlamayı komadıgım yer kalmadı ama gene olmuo Very Happy css de tam olarak nereye koyacam ki kabul etsın nası olcak yaa daha ne yapam 3 haftadır ugrasıom olmuo x)
Mesaj15.01.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

google da gözükmek bazen çok zaman alabilir ama sitenizi güncel tuttugunuzda sitenize her zman aranabilecek içerikler koyduğunuzda daha erken görülebilirsiniz
Mesaj15.01.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın üstü Tasarımın Altı
Css Kod Bölümüne Dilerseniz Copyright Bölümünede Ekliebılırsınız
Yandaki Kutucuga da Eklıyebılırsınız. Wink

Mesaj15.01.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun aşağıdaki gerekli yerleri değiştirerek css kısmına ekleyiniz..

Kod:
--></style>doğrulama kodu buraya<!

Mesaj15.01.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben derdımı kımseye anlatamıyorum sanırım Very Happy Google la alakalı her bılgıyı ekledım uyguladım sıtemı guncellıyorum aradan 3 hafta gectı ve sıteyı dogrulamak ıcın verılen meta tag kodunu ekleyecegım yerı tam anlamıyla bulamadım yanlıs anlamadıysam sıte dogrulandıktan sonra google aramalarında cıkma surem bıraz uzayabılır fakat ben sıteyı DOGRULAYAMADIM. Benım su an ıstedıgım meta tag kodunu css tasarımda hangı bolume hangı kodlarla bırlıkte eklemem gerektıgı.

(ORN: tasarım ayarları> gelişmiş ayarlar> tasarımın ustundeki yazı bölümüne ekle) gibi... (Sadece bi ornek )

Very HappyVery HappyVery Happy offf yoruldum wallaa anlatırken Very HappyVery HappyVery Happy
Mesaj15.01.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukarıda Sölediğim Gibi Yap Bi
Ben Öle Yaptım
Doğrulandı

Mesaj15.01.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bu kodu
Kod:
--></style>doğrulama kodu buraya<!

css tasarımını seçerek gelişmiş ayarlardan css kodu bölümüne (en altta)
yapıştıracaksın ancak googlede web yöneticisi araçlarında google size böyle bir kod verecek <meta name="verify-v1" content="M0M4266wnyA6HazJVDr/kkocfe7tszoGDpHWtFn506I=" />

bu kodu üstte verdim kodda doğrulama kodu buraya yazan yere yapıştıracaksanız

Ayrıca ben bu kodu örnek verdim <meta name="verify-v1" content="M0M4266wnyA6HazJVDr/kkocfe7tszoGDpHWtFn506I=" />
size daha değişik bir kod verilir..
Mesaj15.01.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hele şükür yaa Very HappyVery HappyVery Happy Allah razı olsun en baştan şu 2 kelimeyi yazsaydınız 3 saat aramak zorunda kalmıcaktım Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Önceki mesajları göster: