Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu: ie7 de sorun

MERHABA SİTEMİ MOZİLLA İLE OPTİMİZE ETMİŞTİM FAKAT (Web Stats) BURDAN SİTEYE GELENLERİN GENELDE IE7 İLE DAHA ÇOK GELDİKERİNİ GÖRÜNCE BENDE IE7 YE GEÇİŞ YAPAYIM DEDİM DEDİM DEMESİNE DE GEL İŞ BAŞINA Kİ MALESEF KAYNAĞA HİÇBİR ŞEKİLDE BİR İŞLEM YAPAMIYORUM NE KAYNAĞA TIKLAYABİLİYORUM NEDE KAYDEDEBİLİYORUM ELİM KOLUM BAĞLI KONUMUNA DÜŞTÜM MOZİLLA İLE YAPILANLARDA ÇOK FARKLI IE7 YE GÖRE TABİRİ CAİZ İSE RESMEN SİTENİN ŞARKÜLÜ KAYMIŞ BİR VAZİYETTE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİCEM İLGİLİ KİŞİLERE DUYURULUR
BİR ÇÖZÜM

En son damlapinari tarafından 15.01.2009 17:53:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.01.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi Her İki Tarayıcı İçin Optimize Edemessiniz Bir Brovser Seçimi Yapınız En Cok Kullanılan İe Dir Sitenizi İe İle Optimize Edin.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj15.01.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow

kefkir yazmış:
Sitenizi Her İki Tarayıcı İçin Optimize Edemessiniz Bir Brovser Seçimi Yapınız En Cok Kullanılan İe Dir Sitenizi İe İle Optimize Edin.

Arrow
Mesaj15.01.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

boş alıntılar yapmayınız Wink
Mesaj15.01.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm Yapmayız KArdeş
Mesaj15.01.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="kefkir"][b]Sitenizi Her İki Tarayıcı İçin Optimize Edemessiniz Bir Brovser Seçimi Yapınız En Cok Kullanılan İe Dir Sitenizi İe İle Optimize Edin.[/b][/quote]

DEMİŞSİNİZ EVET AMA ŞİMDİ DEĞİŞMEK İSTİYORUM OLMUYOR KAYNAĞA TIKLAYAMIYORUM SORUMUN ÇÖZÜMÜ BU DİĞİL LÜTFEN YA DAHA DOYURUCU TATMİN EDİCİ CEVAPLAR VERİN OLMAS İSE BİR MOD MU ARTIK ADMİN Mİ BİLEMİYORUM İLGİLESİN BU DURUM İLE
Mesaj15.01.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baska Bir Tasarıma Gecerken Sİtenizi İe İle Düzenleyin Wink

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj15.01.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

mozilla dan sitenize çıkış yapın
ie da çıkış yapın ie düzenlemek istiyorsanız tekrar giriş yapın.ve sitenizi düzenleyin..

Mesaj16.01.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

mozilla dan sitenize çıkış yapın
ie da çıkış yapın ie düzenlemek istiyorsanız tekrar giriş yapın.ve sitenizi düzenleyin..

ABRON SAĞOL TEŞEKKÜR EDERİM SENİN BU ÖNERİNİ GÖRÜNCE HIH TMM DEDİM ŞİMDİ SORUN ÇÖZÜLDÜ FAKAT BÜTÜN TARAYICILARDAN ÇIKIŞ YAPTIM (MOZİLLA,CHROME ,IE7 )SONRA TEKRAR IE İLE SİTEYE GİRİŞ YAPTIM AMA FAKAT SORUN BAKTIM TAM GAZ DEVAM EDİYOR NE KAYNAĞA TIKLAYIP KOD EKLEYE BİLİYORUM NEDE KOD ALABİLİYORUM. KAYNAK YAZISINA TIKLANMIYOR Kİ İŞ YAPABİLEYİM YADA EN ALTA KAYDET VAR YA ONADA TILANMIYOR CİDDEN ŞAŞIRDIM BEN BAŞKA SİTE AÇMAK İSTEMİYORUM BURASI BENİM İLK GÖZ AĞRIM OLAN SİTELERDEN (BURAYA GELMEDEN ÖNCEDE DİĞER SİTE SAHİBİ OLAN ARKADAŞLAR İLE KONUYU ARAMIZDA DAANIŞTIK ÖYLE SORUYORUM LÜTFEN BU SORUNU İLGİLENİP ÇÖZELİM .
Mesaj16.01.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek bit tarayıcı ile yapabilirsiniz. Ama Tavsiye Edilen İE7 dir

Mesaj16.01.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyisi İki Tarayıcı ıle Duzenle Bılgı ıcın www.hackerfriend.tr.gg De Var. Wink