Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Hangi Hakem Hangi Takımı Tutuyor ? / Öğrenmek İçin Tıkla :)

FENERBAHÇELİLER: Bülent Yıldırım, Mustafa Kamil Abitoğlu, İlker Meral, Cüneyt Çakır, Hakan Özkan, Halis Özkahya, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Serkan Çınar

GALATASARAYLILAR: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Hüseyin Göçek, Deniz Çoban, Kuddusi Müftüoğlu, Taner Gizlenci

BEŞİKTAŞLILAR: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa, Tolga Özkalfa

TRABZONSPORLULAR: Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz

Haber Akşam Gazetesi Kaaynaklıdır.Kesinlikle uydurma değildir.Yukarıda Hakemlerin Tuttuğu Takımlar Tahmini takımlardır.
Mesaj16.01.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakemler Bile Fenerbahceden Yana En Cok Fenerbahceyi Tutuyorlar... Mr. Green

Paylasım ıcın teşekkürler Sanal-Reklam...Çok Güzel Paylasımların Var...Devamını Beklıyoruz.. Wink

Mesaj16.01.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ondanda gs macında hep haksızlık yapıyolar
Mesaj16.01.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
ondanda gs macında hep haksızlık yapıyolar

yoo gs 6 yiyorsa hakemin suçu ne Mr. Green diakkt edersn ünlü hakemler de gs li Wink
Mesaj16.01.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Hakemler Bile Fenerbahceden Yana En Cok Fenerbahceyi Tutuyorlar... Mr. Green

Paylasım ıcın teşekkürler Sanal-Reklam...Çok Güzel Paylasımların Var...Devamını Beklıyoruz.. Wink

Wink
Mesaj16.01.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örneğin FENERBAHCE-GALATASARAY maçında Bünyamin Gezer,maçta hakemlik yaparsa inşallah ayrımcılık yapmaz Confused
Mesaj16.01.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Örneğin FENERBAHCE-GALATASARAY maçında Bünyamin Gezer,maçta hakemlik yaparsa inşallah ayrımcılık yapmaz Confused

Razz
Mesaj16.01.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şahsen ben Cüneyt Çakır'ın fenerbahçeli olduğuna inanmıyorum.Çünkü geçen sene onun yüzünden Türkişye Kupasından elendik. Crying or Very sad
Mesaj16.01.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
Şahsen ben Cüneyt Çakır'ın fenerbahçeli olduğuna inanmıyorum.Çünkü geçen sene onun yüzünden Türkişye Kupasından elendik. Crying or Very sad
Mr. Green
Mesaj16.01.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
sanal-reklam yazmış:
Mr. Green

Evil or Very Mad Smile
Mesaj16.01.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş hakemin bile fiyatı varmışya
Mesaj16.01.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi-boys yazmış:
kardeş hakemin bile fiyatı varmışya

ne fiyatı arkadaşım bir iki hakem maçları satıyor diye ne alaka şimdi bu mesajı atman ayrıca fiyatından bizene çok önyargılı ve yanlış bilgiler ile tutumlusunuz Wink konu başlığımıza bakın attığınız mesaja ayrıca her hakeme de laf atmak doğru değil.İçlerinden bu görevi adaletli yapanlar çok
Mesaj16.01.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ülkede hakimler savcılar bile satın alınabiliyor.
Hakemler ne ki Razz

Aman benide sokarlar şimdi ergenekona..
Sustum tamam Embarassed Razz
Mesaj16.01.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Bu ülkede hakimler savcılar bile satın alınabiliyor.
Hakemler ne ki Razz

Aman benide sokarlar şimdi ergenekona..
Sustum tamam Embarassed Razz

hocam yandınız Razz polise her yeri okuyor burayıda okur filan sonra Sizde gidmeyin Razz
işin bir yanı para her şeyi satın alıyo işde
Mesaj16.01.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunları lig tv resmi sitesindenmi buldun

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Önceki mesajları göster: