Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
sorunda bu zaten bulunmuyo nasıl indircem link verirseniz
Mesaj17.01.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar google reklamından girmişsiniz paintten çıkmışsınız konu değişiyor farkındamısınız bundan sonrasını ö.m atarak birbirinize yardımcı olunuz burda konuyu daha fazla uzatmayınız google reklamları gayet normal görünüyor sorun yok konu kapanmıştır. !!!!
Mesaj17.01.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
arkadaşlar google reklamından girmişsiniz paintten çıkmışsınız konu değişiyor farkındamısınız bundan sonrasını ö.m atarak birbirinize yardımcı olunuz burda konuyu daha fazla uzatmayınız google reklamları gayet normal görünüyor sorun yok konu kapanmıştır. !!!!

Amaç yardımcı olmak,sonuna kadar.
Paint'i indirsin ki resmi atsın ki yardımcı olalım,sorun çözülsün. Wink
Mesaj17.01.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

sende görünyo ama bende görünmüyo neyse konu kapansın o zaman sadece painten buraya resim koycakdım. ama neyse görünmesin düzelir İşallah
Mesaj17.01.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
gececi40 yazmış:

Amaç yardımcı olmak,sonuna kadar.
Paint'i indirsin ki resmi atsın ki yardımcı olalım,sorun çözülsün. Wink

arkadaşım anlatamadım galiba sana paint pc donanımı ile ilgi bir konudur tamammı bilgisayar destek bölümüne gidersin o zman yada ö.m ile yardımcı olursun dedim sana konu sapmış durumda sen bunu anlayamayacak kadar duyarsız değilsin net-tr
Mesaj17.01.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlr evet düzeldi nasıl oldu bilmiyom ama benim reklam şuanda kırmızı
Mesaj17.01.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sende haklısın da sonuçta burda yardım etmeye başladıysakta sonuna kadar devam etmeliyiz. Etmessek ayıp olur.
Onu biz değil,kullanıcı düşünmeli. Smile
Neyse islamkodes attım google linkini ordan bir yerden indir,resmi çek bilgisayar yardım merkezine konu aç veya bana öm gönder ben sana yardımcı olayım. Buraya da atsan olur. Ama lütfen artık bu başlık sadece reklam görünüm konusu altında olsun. Paintle vs ile ilgili soru sormayın.
Mesaj17.01.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
arkadaşlr evet düzeldi nasıl oldu bilmiyom ama benim reklam şuanda kırmızı

Sevindim. Bir daha sorununuz olursa burdan sorun yalnız paintle vs ilgili değil.
Mesaj17.01.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 özel olarak belirtmek istediginiz kişiye özel mesaj atarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

forumda bir yönetici gibi mesajlar yazmakda ve Font boyutu ile devamlı oynamakdasınız. Exclamation

islamkodes reklamı ile bir sorunu var bu sorunu çok çiddi bir sorun eger reklam bi nedende dolayı engelleniyor veya buna benzer bir olay durumunda site silinmesi gibi sorunlarla karşılaşabilir. konu düzgün seyirinde gidmekte...

Mesaj17.01.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
gececi40 özel olarak belirtmek istediginiz kişiye özel mesaj atarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

forumda bir yönetici gibi mesajlar yazmakda ve Font boyutu ile devamlı oynamakdasınız. Exclamation

islamkodes reklamı ile bir sorunu var bu sorunu çok çiddi bir sorun eger reklam bi nedende dolayı engelleniyor veya buna benzer bir olay durumunda site silinmesi gibi sorunlarla karşılaşabilir. konu düzgün seyirinde gidmekte...

whattt kaç saatte yazdın aceba
Mesaj17.01.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Tamamen Sapmıs Bulunmakta Abron Doğru Söylüyor Sorun Ciddi Siz İse Dalga Geçmektesiniz Lütfen Daha Ciddi Olalım. İyi Çalısmalar.Wink

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu saptadı online bir moderatör kilitler başlığı. Wink
Mesaj17.01.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkir yazmış:
Konu Tamamen Sapmıs Bulunmakta Abron Doğru Söylüyor Sorun Ciddi Siz İse Dalga Geçmektesiniz Lütfen Daha Ciddi Olalım. İyi Çalısmalar.Wink

tamam kefkir sende buyur hadi bakalım konuyu nereye kadar uzatacaz ben mi dalga geçiyorum arkadaş tamam google reklamı görünüyor diyor abron nerelerde geziyorr Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.01.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehmet Abi tm Konuyu Kapayalım Artık Birbirimizin Kalbini Kırıyoruz Reklam Görünüyormuş Sorun Çözülmüş Hepinize İyi Çalısmalar. Very Happy Wink

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar hepinizden özürdiliyorum demekki sorunum oldugunda başlık acmıcam sitemin silinmesinimi beklicem sorun düzelldi Allahdan hepinize teşekkür ederim abron sanada net-tr hepinize bidaha sorunum oldumu başlık acmıcam
Önceki mesajları göster: