Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2007, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr.GG Hakkında Önerilerim

Moderatorler ve Adminler Lütfen okuyunuz !! Siteye Top 10 Lazım Bence Siteye giren kişi kadar Top'ta yükselsin Sitemizdeki Forum Tasarımı Deyişse Fena Olmaz Derim Bide Sitemize Üyelik Yapılabilir Olursa Süper Olur Giren Ziyaretciler Üye Olabilsin Bunlar çok Önemli Arkadaşlar Bana Hak Veriyormusunuz ??

Www.DarkVaDi.Tr.GG

En son darkvadi tarafından 11.08.2007 13:37:39 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj05.08.2007, 05:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ssen kısaca siteni wordpress gibi üyelikli istiyorsun
Mesaj09.08.2007, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ewt Olabilir
Mesaj09.08.2007, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah. Şu Eklentiler biraz daha fazla hale gelir umarım herşey zamanla daha güzel olacağına inanıyorum biraz sabır gerek ama.
Mesaj09.08.2007, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

özellikleben de baktim Razz
Mesaj10.08.2007, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim Selin Kardeş Bu Önerilerim Uygulanabilirmi SEnce? Öbürleri Önemli Deilde Top 10 Kesinlikle Lazım Bence
Mesaj10.08.2007, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

top 10 olayi butun tr.gg kullanicilarini kapsadigindan malesef mümkün degil, yani herkesin sitesi kendine, herkesin birarada degerlendirilebilecegi birsey kurmamiz mümkiün degil. Veri gizliligi diye de bir olay var.
Mesaj11.08.2007, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm tr.gg ler olacak diye bişey yok bi başlık açarsınız sitesinin eklenmesini isteyenler eklenmesini istiyorum der olur biter... Wink

isterseniz bununla modlar ilgilensin

ben seve seve iliglenirim Very Happy
Mesaj11.08.2007, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm Öneriler Mantıklı yinede yöneticilerin karar vermesi lazım
Mesaj11.08.2007, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
top 10 olayi butun tr.gg kullanicilarini kapsadigindan malesef mümkün degil, yani herkesin sitesi kendine, herkesin birarada degerlendirilebilecegi birsey kurmamiz mümkiün degil. Veri gizliligi diye de bir olay var.

Hmm Anladım Yinede Teşekkürler En İyisini Yöneticiler Bilir Smile
Mesaj11.08.2007, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

üyelik sistemi çok güzel olur
Mesaj11.08.2007, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ewt Güzel Olurda Nasıl olcak Smile
http://darkvadi.tr.gg
Mesaj11.08.2007, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

üyelik sistemi geliyor arkadaslar, yeni tasarimimizdan ilk haberi vermis olayim Smile
Mesaj11.08.2007, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla yeni forum yeni üyelik sistemi geliyor diyorsunuz ama insanlar çok heyecanlanıyor mesela ben Smile Ne zaman tahminen bir aralık söyleseniz. Bide yeni gelecek forumda, bu eski forumdaki bilgiler ve üyelerde kayıp olacak mı? Yani sabah bir bakmışız forumumuz yenilenmiş mi olacak Wink Teşekkürler ve başarılar.
Mesaj11.08.2007, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sncompany yazmış:
Valla yeni forum yeni üyelik sistemi geliyor diyorsunuz ama insanlar çok heyecanlanıyor mesela ben Smile Ne zaman tahminen bir aralık söyleseniz. Bide yeni gelecek forumda, bu eski forumdaki bilgiler ve üyelerde kayıp olacak mı? Yani sabah bir bakmışız forumumuz yenilenmiş mi olacak Wink Teşekkürler ve başarılar.

üyeler kaybolmaz çünkü zaten buraya kayıtlı değiliz biz site açıyoruz onun sayesinde forumda konuşabiliyoruz foruma özel kayıt açılırsa oraya üye olmamız gerekir tabi ama bence olmaz.Verilerinde silineceğini sanmam çünkü bayya bilgi toplanmış burda ama sayfanı tanıt bölümü silinirse çok iyi olur çok gıcık bi sayfa bana göre.
Saygılar...
Önceki mesajları göster: