Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2009, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu: yaptıgım playlistler calısmıyo neden yardım

musicwebtowndan bir cok playlist yaptım ancak 2 hafta sonra bu sarkılar calmamaya basladı.bunun nedeni paralı üye olmam gerektgindenmi yoksa baska bi sorunmu var lütfen bi allahın kulu cevap versin cünkü sitemde yüzde yüz bu müzikler var ve bi anda bütün emeklerim gitti Sad Sad Sad
Mesaj17.01.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Müziklerini Silmiş OLabilir.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

hayır sanmam cünkü siteden dinliyorum ama benin sitemden dinleyemiyorum. bu arada sitemin ismi www.rapmuallim.tr.gg lütfen yardım edin.
Mesaj17.01.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Playeri Yenileyin

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj17.01.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

nasıl yani .kodu bi daha atmaksa siteye onu yaptım.eger siteden yenile diyosan zaten bende yaklasık 30 tane playlist var.bazıları benden bile degil.baskalarının yaptıgı.kefker bana msnyi atarmısın.
Mesaj17.01.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cevap

rapmuallim yazmış:
nasıl yani .kodu bi daha atmaksa siteye onu yaptım.eger siteden yenile diyosan zaten bende yaklasık 30 tane playlist var.bazıları benden bile degil.baskalarının yaptıgı.kefker bana msnyi atarmısın.

Aynı siteden yeni bir player yapın ve sitenize ekleyin.
Aynı sorun devam ederse sitede teknik sorun var demektir. Sorun yoksa yüklemiş olduğunuz müzikler de sorun var olabilir.
Mesaj18.01.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı sıkıntı bende de var bu musicwebtown damı hata ner de bunu iyi bilen biri yardım etsin.
Önceki mesajları göster: