Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2009, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ersinyilmaz kullnıcısının sayfası daha açılmamış!

ersinyilmaz kullnıcısının sayfası daha açılmamış! Lütfen siteni açtırmak için e-mailina gönderdiğimiz linke tıkla! e postama email gelmedi yada geldi ben yanlışlıkla sildim tabi email le tıklamadıgım için sitem de 1 sene dir açılmıyor Sad( lütfen size zahmet açarsanız sevinirim Smile şimdiden çok tşk ederim iyi günler.....
Mesaj12.01.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ole değil sen siteni yarat de ve siteni olustur bu site daha acılmamıs galıba.
Mesaj12.01.2009, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ersinyilmaz kullnıcısının sayfası daha açılmamış!

orjinalljojuk yazmış:
ersinyilmaz kullnıcısının sayfası daha açılmamış! Lütfen siteni açtırmak için e-mailina gönderdiğimiz linke tıkla! e postama email gelmedi yada geldi ben yanlışlıkla sildim tabi email le tıklamadıgım için sitem de 1 sene dir açılmıyor Sad( lütfen size zahmet açarsanız sevinirim Smile şimdiden çok tşk ederim iyi günler.....

e mailin geldiğinden emin olmalısınız bir daha gönderiniz

yada önemsiz postalara bakınız bazen orayada gidiyor
Mesaj12.01.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

re tşkrler
Mesaj12.01.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger gene olmuyorsa bedava-siteme mail atarsın.
Mesaj13.01.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

re tşkrler
Mesaj19.01.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj19.01.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sİteme Mail atarken

Actıgın Siteyi yaz Ve kısa bır Not Dus Mail Adresimi Bilmiyorum Diye.Acılmassada Artık Yenı bır Sıte ac. Wink
Mesaj19.01.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunun nedeni bu başlıkta açıklanmıştır...

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=77786

Şu sıralar personel değişikliği olduğu için Support vb. şeylere bakan yok.Bu yüzden Mailleriniz cevapsız kalır...

Mesaj19.01.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun bu emaıl eskı emaılım yenı emaılım baska ..... ve eskı emaılde sıldımı gelmedımı bılmıyorum... - Kullanıcı izmirliemre daha aktive edilmemiş! Aktive etmek için kaydından sonra sana gönderilmiş olan linke tıklamalısın. Eğer böyle bir e-mail almadıysan, "Iletişim" bölümündeki e-mail adresine konu ile iilgili bir e-mail atabilirsin.
Önceki mesajları göster: