Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.01.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte çeyrek final eşleşmeleri!..

Fortis Türkiye Kupası'nda çeyrek final kuraları çekildi. Ataköy Olimpiyat Evi'nde çekilen kuralarda eşleşmeler şöyle oluştu:

GALATASARAY - SİVASSPOR

FENERBAHÇE - BURSASPOR

DENİZLİSPOR - ANKARASPOR

ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ

Çeyrek final ilk maçları 28 Ocak 2009'da, ikinci müsabakalar ise 4 Şubat 2009 tarihinde oynanacaktır.

Süper Lig'de takımların devre arası hazırlık çalışmalarını Antalya'da yakından takip eden FANATİK Gazetesi yazarı Tunç KAYACI, Fortis Türkiye Kupası'nda eşleşmeleri değerlendirdi.

GALATASARAY - SİVASSPOR
İki takım içinde zor bir kura. Galatasaray Türkiye Kupası'nı en çok kazanan takım olarak her zamanki gibi kupada yine favori. Ama Sivasspor da sezon başında hedefini kupa olarak koymuş bir takım. Çünkü Kırmızı-beyazlılar, Avrupa'ya gitmenin en kolay yolunun kupa olduğunu düşünüyorlar.

FENERBAHÇE - BURSASPOR
Fenerbahçe'nin ağır bastığı bir kura bana göre, ama Bursaspor Ertuğrul Sağlam ile yeni bir yapılanma içinde. Asıl hedefleri ligin ikinci yarısını iyi bir yerlerde bitirmek, ama bunu derkende Timsah'ın kolay teslim olmayacağını söyleyebiliriz.

DENİZLİSPOR - ANKARASPOR
Kağıt üzerinde Ankaraspor'un favori olduğu bir kura gözüküyor. Denizlispor, Ligin ikinci yarısında ligde kalma hedefi koymuş bir takım. Ankaraspor'un ise üst sıralara oynayan bir ekip olarak, genç ve güçlü kadrosuyla kupada da etkili olacağını tahmin ediyorum.

ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ
Fortis Türkiye Kupası'nda gruptaki favoriler arasında tek sürpriz takım Antalyaspor. Güçlü bir gruptan çıktılar ki bu grupta Beşiktaş'ta vardı. Birbirlerini iyi tanıyan iki takımın kupadaki mücadelesinde Antalyaspor yine bir sürpriz peşinde olacaktır. Ama ligde iyi günler geçirmeyen Beşiktaş'ın kupada işi şansa bırakmaya niyeti yok.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj19.01.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Paylaşım için teşekkürler Wink
Mesaj19.01.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bs

pit43 yazmış:
Wink Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj19.01.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yinemi Bursaspor Sad
Çok Korkuyorum Çok Tehlikeli Bir Rakip.
Hep Bize Çıkıyor Arrow
İSTESEK ÇIKMAZ

Mesaj19.01.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaş~Antalya kolay geçeriz gibi geliyor ^^
Mesaj19.01.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bs

pit43 yazmış:

MODLARIN ikazlarını dikkate al
Mesaj19.01.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçe-Bursaspor

Biz yenmedkten bıktık Onlar yenilmekden

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj19.01.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen. Mr. Green
Mesaj19.01.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadfaslar bu yazdigimi unutmayin

yari finalle cikacak takimlar

galatasaray
besiktas
bursaspor
ankaraspor

besiktas bile elenebilir
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.01.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahce Yok mu. Crying or Very sad
Mesaj19.01.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
vallah bursaspor tehlikkeli onun icin bursa dedim
birde bursa hep fenere ters geliyor
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.01.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Fenerbahce Yok mu. Crying or Very sad
Confused Mr. Green
Mesaj19.01.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslinda fenerbahceyi soylemememin nedeni aliskanlik 28 senedir kupayi alamiyor Very Happy

bu nedenle feneri katmadim yari finalle
Mesaj19.01.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sivas
Fenerbahçe
Antalya(Belki Beşiktaş)
Ankaraspor

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj19.01.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
aslinda fenerbahceyi soylemememin nedeni aliskanlik 28 senedir kupayi alamiyor Very Happy

bu nedenle feneri katmadim yari finalle

Hahahha!.Geçen sene f. türkiye kupasında fenerbahçeyle ikinci maçımızda da taraftar ın bir tane şakası vardı!.Koskocaman afiş almışlar afişte çakmaktaşın resmi var altına da yazmışlar "Fenerin F.Türkiye Kupasını Gören Son Kişi"

Önceki mesajları göster: