Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.01.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamStore

Arkadaşlar reklamstore de sorun mu var??Kullanıcı adımla şifremi yazıyorum girmiyor!.Bilgileri doğru girdiğimden 100 de 100 eminim.Sorunu bilen varsa lütfen söylesin!... Crying or Very sad

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj19.01.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bi sorun yok
Mesaj19.01.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yoo 1 saat once reklam kodu aldım hatta bir sorun yok

Mesaj19.01.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

info( at )reklamstore.com

Mail atarak bilgi alabilirsin...
Mesaj19.01.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ama sorun kullanıcıyla ilgili

Benim Pc de iki kullanıcı var biri kardeşimin biri benim!.Kardeşiminkinde açılıyor benim kulllanıcı hesabımda açılmıyor!.Bu yazı çıkıyor1.

Kod:
Erişmek istediğiniz sayfayı kullanabilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Sol taraftaki forma kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.
Üye olmak için Tıklayın

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj19.01.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Teşekkürler ama sorun kullanıcıyla ilgili

Benim Pc de iki kullanıcı var biri kardeşimin biri benim!.Kardeşiminkinde açılıyor benim kulllanıcı hesabımda açılmıyor!.Bu yazı çıkıyor1.

Kod:
Erişmek istediğiniz sayfayı kullanabilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Sol taraftaki forma kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.
Üye olmak için Tıklayın

ozaman şifre filan yanlış giriyor olabilirsin capslocak kapalı açık olmasına dikat et Wink
Mesaj19.01.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar acık