Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.01.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım!.Goggle'da Kategori

Arkadaşlar yardım edin!.Açıklama resimde

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj22.01.2009, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu pagerankı yüksek olan sitelerde böyledir pagerankınızın yükselmesini bekliyceksiniz

iyi çalışmalar Wink

Mesaj22.01.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

krdş bu senn dediğini google kendisi yapıor. buda sitenin düzenli içerikli olmasına bağlı

Mesaj22.01.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
bu pagerankı yüksek olan sitelerde böyledir pagerankınızın yükselmesini bekliyceksiniz

iyi çalışmalar Wink
Lütfen Yanlış Bilgi Vermeyelim Pagerank Yuksek Siteler Degil Benimde Pagerank 2 Fakat Boyle Olmuyor Bunun İçin Google Sitenizi Sevmesi Lazım Tamamen Googlenın Elinde Wink

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj22.01.2009, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site bağlantıları, kullanıcıların sitenizde gezinmesine yardımcı olmak üzere Google’ın bazen site içeriklerinden oluşturduğu ek bağlantılardır. Google bu site bağlantılarını düzenli aralıklarla sitenizin içeriğinden oluşturur.

Site bağlantılarını dinamik şekilde oluşturduğumuzdan, bu liste zaman zaman farklılık gösterebilir.

Örnek Arama SonucuBu, site bağlantıları içeren bir arama sonucunun nasıl göründüğüne ilişkin bir örnektir. Site bağlantıları aşağıda görüntülenmektedir.
www.example.com/ - 10k - Önbelleğe Alınmış - Benzer sayfalar
Site bağlantıları
Haberler
Oyunlar
Kişiler ve Yerler
Hakkımızda En Son Eklenenler
Müzik
Fotoğrafçılık
Filmler
example.com'dan daha fazla sonuç

Google, sitenize bağlantı veren hiçbir site bağlantısı oluşturmadı. Site bağlantıları tamamıyla otomatiktir ve bunları yalnızca kullanıcıya yararlı olacağını düşündüğümüzde gösteririz. Sitenizin yapısı algoritmalarımızın iyi site bağlantıları bulmasına olanak vermiyorsa veya site bağlantılarının kullanıcının sorgusu açısından alakalı olduğunu düşünmüyorsak, bunları göstermeyiz. Ancak, site bağlantılarını bulma ve görüntüleme yöntemlerimizi geliştirmek üzere sürekli çalışıyoruz.
Mesaj22.01.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

aynen benım pr de 3 ole olmuyor
Mesaj22.01.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Arkadaşımın Abisi Web Tasarımcı.Bi Site Yaptı.Siteyi Googleye Eklediği Saat Alt Bağlantıları Çıktı.
Mesaj22.01.2009, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Söyle tr.gg ye uğrasın analatım yapsın!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj22.01.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkir yazmış:
saraybahcesi yazmış:

iyi çalışmalar Wink
Lütfen Yanlış Bilgi Vermeyelim Pagerank Yuksek Siteler Degil Benimde Pagerank 2 Fakat Boyle Olmuyor Bunun İçin Google Sitenizi Sevmesi Lazım Tamamen Googlenın Elinde Wink

pagerankı yüksek olan sitenin düzeni iyi olur ve google tarafından sevilir
pagerankı yüksek olupta çıkmıyorsa site içeriğinde bir sorun var demektir

iyi çalışmalar

Mesaj22.01.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence o degıl css desıngde ust menu hıc kaldırmassanız ve sureklı aynı olursa Pr 0 ken 2 olursa o menuler varken googlede menu seklınde cıkar.
Mesaj22.01.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu google üye bilirsen yapa bilirsin nasil yani siteni google kayderken ggle biryer suan aklima gelmiyor oradan yapa biliyrsun sen en iyi gogle iyi nbilen birine sor

Mesaj22.01.2009, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
onu google üye bilirsen yapa bilirsin nasil yani siteni google kayderken ggle biryer suan aklima gelmiyor oradan yapa biliyrsun sen en iyi gogle iyi nbilen birine sor

İlk önce Türkcemizi dogru kullanırsanız sevinirim. Wink

bonjuan-62 daha sana bugün söyledim Razz siteni güncelleme yap yeni sayfalar ekle pr 3 , 4 sitelerle takas yap pr in artar hem de googlede aynen o şekili alırsın Wink
Mesaj22.01.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
orhan-dersimli yazmış:

bonjuan-62 daha sana bugün söyledim Razz siteni güncelleme yap yeni sayfalar ekle pr 3 , 4 sitelerle takas yap pr in artar hem de googlede aynen o şekili alırsın Wink

ok

Mesaj22.01.2009, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Detaylı ve öz bir şekilde açayım dedim konuyu..
Google'nin sevdiği şeyler vardır.
> İçerik
> Düzen
En sonunda da tasarım vs gelir..
Sitenizde ki içerik alıntı olmazsa,o sayfalarınız'ın pagerankı en az 1 ise ve sitenizde ki sayfalarınızın pagerankı 1'den yüksekse alt sayfa oluşur.
Sadece sitenizin genelindeki pagerank değil,sayfalarınızdakı pagerankada önem verir google..
Zaten google'nin kriterlerine uyduğunuz sürece herşey sıra'yla gelicektir..
Başarılar Razz
Mesaj22.01.2009, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
orhan-dersimli yazmış:

kardes türkcemin okadar bozuk olmasi normaldir ben senin gibi türkiyede yazamiyorum ondandir artik kusura bakmayacaksiniz

Önceki mesajları göster: