Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Adresini Ücretsiz .Tk 'ye Yönlendir(Resimli Anlatım)

Bu konuda isminiz.tk şeklinde yönlendirme adresi almayı anlatacağım.

Önemli NOT: Eğer aldığınız bu alan adına 90 gün içerisinde 25'den az giriş yapılırsa kapanıyor. Yani kimse girmese bile arada bir kendimiz girersek sorun ortadan kalkıyor.

Öncelikle buradan http://tkistiyorum.yetkinforum.com/
Siteye Girdikten Sonra Orda YouTube.Com yazıyor Onu Silin ve Dot.Tk Yazın !! Go Deyin Ve Anlatıma Göre Tk'nizi Alın ! Ve almak istediğimiz adresi yazıp, "Next" butonuna tıklıyoruz.

Eğer adres müsaitse açılan sayfada aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşıyoruz. Free Domain'i işaretleyip, Next'e tıklıyoruz.

İsim onaylandıktan sonra aşağıdaki ekranla karşılaşıyoruz. İstenilen bilgileri dolduruyoruz. Tekrar Next'e tıklıyoruz..

Müsait değilse aşağıdaki görüntü çıkar, müsait olanı bulanı kadar isim türetmeye devam ediyoruz.

Bu aşamada sistem bizden bir hesap oluşturmamızı istiyor. Name kısmına bir kullanıcı adı giriyoruz. Password alanına bir şifre belirleyip giriyoruz, alt kısımda da belirlediğimiz bu şifreyi tekrarlıyoruz. Next!e tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan bu mesaj; işlemin başarılı olduğunu bildiriyor. Ve bizden emailimizi kontrol edip gönderilen linke tıklayarak aktivasyonu gerçekleştirmemizi istiyor.

Mesaj24.01.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gzl pYLAŞM Wink

Mesaj24.01.2009, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

netgazi yazmış:
gzl pYLAŞM Wink

Saolsın Kardeşim İlk Hata Yapıp Kntrle millete satıcaktım Sonra Yapmadım Paylaşım Yaptım İnş İşinize Yarat

Saygılar...!
Mesaj24.01.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel Paylaşım Yapmıssın Kanka Teşekkürler... Wink
Mesaj24.01.2009, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Çok Güzel Paylaşım Yapmıssın Kanka Teşekkürler... Wink

Nedenmek Knk İşimiz Bu İnş İşinize Yarar..!
Mesaj24.01.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Emeğe Saygı
Mesaj24.01.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım yardımcı olmuşsun ama bunu ktunnel gibi youtubeye girmeyi sağlıyan vs.. siteler de bunu sağlıyor.. Başka ülkelerden girip bu üyeliği herkes yapabilir..
Mesaj24.01.2009, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

gskent yazmış:
Arkadaşım yardımcı olmuşsun ama bunu ktunnel gibi youtubeye girmeyi sağlıyan vs.. siteler de bunu sağlıyor.. Başka ülkelerden girip bu üyeliği herkes yapabilir..

tmm olabilir ben bu siteyi verdim;)
Önceki mesajları göster: