Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2007, 05:35 (UTC)    
Mesaj konusu: domain almak

ben siteme sonu comla biten ücretli domain almak istiyorum ama bi arkadaşım bunun bedava-sitemde mümkün olmadığını söyledi doğrumudur acaba?
Mesaj13.08.2007, 05:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mümkündür.
Mesaj13.08.2007, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen ücretli domainini başka bi host firmasından alırsın siteni bedava-sitemde yaptığın siteye yönlendirisin mesela www.sitem.tr.gg diye bi adresin vardır sen gider www.sitem.com alırsın orayı da www.sitem.tr.gg ye yönlendirirsin
Mesaj02.01.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem domain hizmeti ne zaman başlar. Sayın yöneticilerden kesin bir yanıt alırsam çok iyi olur. com.tr şeklinde bir domain almak istiyorum.
Mesaj02.01.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

korfezcomputer yazmış:
Bedava sitem domain hizmeti ne zaman başlar. Sayın yöneticilerden kesin bir yanıt alırsam çok iyi olur. com.tr şeklinde bir domain almak istiyorum.

Bunun üzerinde çalışmalar devam ediyor.Ne zaman biteceği tam olarak bilinmiyor!
Mesaj02.01.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Lutfen Ekı tarıhlı Baslıklara onem GOstermeyınız .. !!
Iyı Calısmalar ...

Mesaj02.01.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sözünüz kime?
Mesaj02.01.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lutfen yanlıs Anlamayın
Sıze Demedım Dedıgım Sahıs @korfezcomputer
Wink

Mesaj02.01.2009, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Arkadaşlar,
Eski Tarihli Başlıklar Forum Kirliliği Yapmaktadır. Her Sorunu,Sorusu Olan Eski Başlıklara Mesaj Yazarsa Bu Forumun Hali Ne Olur ?
Yeni Başlıkların Önemi Kalırmı ?
Onun İçin Sorunu Veya Sorusu Olan Arkadaşlar,Yeni Bir Başlık Açarak Uygun Dilde Dile Getirebilirler..
Arkadaşın Sözüde Eski Tarihli Başlıklara Önem Gösterenleredir. Wink
Başlığın Dahada Uzamaması Dileğiyle..
İyi Eğlenceler..
Mesaj02.01.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Merhaba..
Arkadaşlar,
Eski Tarihli Başlıklar Forum Kirliliği Yapmaktadır. Her Sorunu,Sorusu Olan Eski Başlıklara Mesaj Yazarsa Bu Forumun Hali Ne Olur ?
Onun İçin Sorunu Veya Sorusu Olan Arkadaşlar,Yeni Bir Başlık Açarak Uygun Dilde Dile Getirebilirler..
İyi Eğlenceler..

Önemli olan başlığın eskiliği değil içeriğidir. Bu çözülmemiş bir sorun olduğu için hala geçerli bir başlıktır. Ben domain hakkında yeni bir başlık açınca bu sefer de aynı başlıktan birdaha açmayın diyorsunuz. Amacınızı anlayamadım. Yeni başlık açıp forumu kirletmemektense aynı konulu başlığa mesaj yazdım. Forumda o kadar gereksiz başlık varken bana her zaman müdahale edilmesinden sıkıldım. Eğer selin hanım ya da başka bir site görevlisi soruma cevap verirse sevinirim. Selin hanım'a özel mesaj attığımda foruma konu yazın demişti. Her harekete müdahale etmeyin lütfen.
Mesaj02.01.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: kardeşime katılıyorum

kardeşimize katılıyorum sitelerle alaksı olmayan o kadar çok konu varki soru sormaca bilmece bulmaca bunlar gereksiz açılmış konu başlıkları web tasarımı hakkında açılan sayfalar eskide olsa işimize yarıyor bilmece bulmaca vs. bizim burda ne işimize yarar anlamış değilim Question
Mesaj02.01.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

korfezcomputer yazmış:
net-tr yazmış:
Merhaba..
Arkadaşlar,
İyi Eğlenceler..

Önemli olan başlığın eskiliği değil içeriğidir. Bu çözülmemiş bir sorun olduğu için hala geçerli bir başlıktır. Ben domain hakkında yeni bir başlık açınca bu sefer de aynı başlıktan birdaha açmayın diyorsunuz. Amacınızı anlayamadım. Yeni başlık açıp forumu kirletmemektense aynı konulu başlığa mesaj yazdım. Forumda o kadar gereksiz başlık varken bana her zaman müdahale edilmesinden sıkıldım. Eğer selin hanım ya da başka bir site görevlisi soruma cevap verirse sevinirim. Selin hanım'a özel mesaj attığımda foruma konu yazın demişti. Her harekete müdahale etmeyin lütfen.

Tekrardan Merhaba..
Siz domain hakkında yeni başlık açarsanız biz o baslıkta yardımcı olmaya çalışırız. Ama o konudan 1 adet daha açtığınız takdiren tabikide başka başlık açmayın deriz,eski başlıgınıza yönlendiririz.
Ama siz nasıl buyuruyorsanız öyle devam edin,bana düşmez. Ben sadece kuralları sizlere dile getiriyorum.. Gerisi size kalmış bir olay.
Selametle..
Mesaj02.01.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

buyurmak bana düşmez est. kurallara aykırı davrandıysam kusura bakmayın ama ben geçen hafta 'Domain Almak' adında bir başlık açtım sadece bana gelen cevaplar yine aynı şekildeydi. 'Lütfen gereksiz yere konu açmayın,forumu meşgul etmeyin' şeklindeydi. Benim anlamadığım şeyde bu. Forumda daha gerekli nasıl mesaj olabilir. Yani nasıl soru sorabiliriz başka türlü. gerçekten bu kadar gereksiz mi mesajım? Teşekkürler
Mesaj02.01.2009, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

korfezcomputer yazmış:
buyurmak bana düşmez est. kurallara aykırı davrandıysam kusura bakmayın ama ben geçen hafta 'Domain Almak' adında bir başlık açtım sadece bana gelen cevaplar yine aynı şekildeydi. 'Lütfen gereksiz yere konu açmayın,forumu meşgul etmeyin' şeklindeydi. Benim anlamadığım şeyde bu. Forumda daha gerekli nasıl mesaj olabilir. Yani nasıl soru sorabiliriz başka türlü. gerçekten bu kadar gereksiz mi mesajım? Teşekkürler

'' Genel Problemler ''
Bölümünde Sorarsanız Mutlaka Olumlu Bir Cevap Gelir.
Ama Olumsuz Bu Tür Cevaplarda Gelirse Bunu En Yakın Yöneticiye Bildirmeniz Yeterli Olucaktır.
Önceki mesajları göster: