Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2009, 00:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Menulere Eklediğim Linkler Çalışmıyor ?

Arkadaşlar Ben Kendime Tasarım Olarak Yeni Bir HTML Kodu Hazırladım ..
Ve Sonra TASARIMIN ÜZERİNE Yazan Yere Yapıştırdım .. Sonra Linklerle İlgili Menüler Yaptım .. Ve Siteme Girdim .. Başka Bir Menüye Tıklıyorum .. Gene Aynı İlk Sayfa Görüküyor .

Yardımm !! Lütfenn
Crying or Very sad

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız.

En son dj-illegal tarafından 27.01.2009 18:03:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.01.2009, 01:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba

tasarimda menu kodlarini bulup editörden örnek yeni sayfa ekle diyerek kaynak butonuna tikliyarak kodlari yapistirip yine kaynak butonuna tiklarsan menu linkleri cikar ordan degistirmeyi dene degistirdikten sonra tekrar tasarim ayarlarindan ts-üstüne ekle

bunlari yaparken tasarim kodun yedegini almayi unutma Wink

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj27.01.2009, 01:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmuyor ! Olmuyor !

Bakın Şimdi ;

İlk Önce Sayfalarımı Değiştire Tıkladım .. HTML deki Menülerim 9 Tane Oldugundan 9 Tane Link Yaptım ..Her Birine Bu Tasarım HTML sini Yerleştirdim .. En Son Bu Tasarımı Tasarım Üzerine Yapıştırdım .. gene Aynı yazdıgım yazılar gözükmüyo
Mesaj27.01.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmamasinin nedeni su

digelim oyunlar diye yeni sayfa ekledin sayfayi ekledikten sonra sana bir url verecektir editörden onu aliyorsun ve tasarim ayarlarda oyunlar yazan kismi buluyorsun ve urlsini aldigin url ile degistiriyorsun anladinmi

tam senin sorununla ilgisi yok ama biraz faydasi olur sana

burayi incele

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=75415&highlight=

senin sorunun linkleri baglamisin ama editörden menune verdigin isimleri yeni sayfa ekle diyerek isimlerini olusturmamisin anliyormusun dostum
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: