Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: satılık-kiralık site

satılık veya kiralık ( nasıl olacaksa Very Happy ) site. www.mstreetrap.tr.gg
isterseniz size sadece tasarımı sizin istediğiniz şekilde tasarlayıp satabilirim. CSS tasarımdır. Dj lere özeldir. Fitay-kontör olarak ücretlendirilecektir.
Mesaj28.01.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi alırken bir bedel ödemediniz bu yüzden bir ücret - kontör olarak satmanız uygun olmayabilir Wink
Mesaj28.01.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Sitenizi alırken bir bedel ödemediniz bu yüzden bir ücret - kontör olarak satmanız uygun olmayabilir Wink

Ne alaka ?
Mesaj28.01.2009, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıom kodek.
Mesaj28.01.2009, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:

katılıyorum arkadaşım bizde bir ara satmak istedik ama sonra vazgeçtik ayrıca senin bu yazdığın mesajı bir moderatör yazsa böyle tepkiler gelmezdi. Wink
Mesaj28.01.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ii de sitenin adı üstünde bedava sitem. ben sadece yaptığım emeği satıyorum. yani css tasarımı, dolayısıyla tüm siteyi Wink
Mesaj28.01.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım ne alakası var herşeyin bir bedeli vardır siteniz iyi olursa satıcı bulabılırsenız neden satış olmasınki bırakın bu düşünceleri gizliilimler sitesine 1000 ytl versen azdır Wink
Mesaj28.01.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar beni yanlış anlamanızı istemiyorum
Sitenizin para ile satılması veya bir bedel ile satılması doğru değil
ve böyle başlıklar açılması yasak

bakın sabit başlıkta ne yazıyor :

Alıntı:
Merhaba

Arkadaşlar lütfen

satılık site
siteyi devrediyorum.
gibi başlıklar açmayın sonuçta bu siteyi 3 dakikada alıyoruz..
almak isteyende SİTENİ YARAT ' a tıklar bir site alır..

bu konuya önem vereceğinizi düşünüyorum..

iyi eğlenceler

isteyenlerde burdan başlığı inceleyebilirler Wink
Mesaj28.01.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam ya uzatmayalım
Mesaj28.01.2009, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı satabılırım dıyorsun fakat o tasarım ucretsız bır tasarım nasıl olcak Idea

Mesaj29.01.2009, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence çok yanlış düşünüyorsunuz. ne kadar da olsa o sitede bir emek var bir hit var bir paylaşım var ne olursa olsun. site sahibi ister satar ister satmaz. gider bir arkadaşına saatar ruhunuz duymaz. mesela ben www.siteturka.tr.gg yi yaparken ne kod, ne de eklemeyi biliyordum... şimdi bana25tl verseler hemen satarım Wink
Mesaj29.01.2009, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam yapmayın!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj29.01.2009, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

alan olmaz bence cunku site bedava
Mesaj30.01.2009, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:

BENCEDE
Mesaj30.01.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi tmm siteyi bedavaya açıyoruz orası doğru ama sen onu tanıtırken içerik ayarlarken tasarım yaparken bi emek harcıyosun bizde o emeği satıyoruz şimdi adam alıyo 200 ytl ye domain host satıyor 5000 ytl ye ennnn 4800 ytl kazıklıyomu şimdi bunun 4800 ytl si nerden geldi.