Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelere özel

bütün bölümleri üyelere özel yapabilirmiyiz?
Mesaj31.01.2009, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.01.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunları ben tam uygulayamadım yada bilgiler yanlış

www.hayaletklani.tr.gg
Mesaj31.01.2009, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide yönetim paneli nerde?
Mesaj31.01.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi yanlışlığı yoktur hemen pes etmeyin yapılamayacak bir şey değil
şifrenizi girdikten sonraki gelen alan yönetim panelidir

iyi çalışmalar Wink

Mesaj31.01.2009, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi sorum daha var tasarım ayarları neresi?
Mesaj31.01.2009, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Girişde Sol Menüde Yazar Görürsün Tasarım Ayarları Diye

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj31.01.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
Temel sorular bunlar diğerlerine istedğinizi yazabilsiniz.Bu ayarları kaydedin.Sonra tekrar extralardan "exrayı ekle seçeneğine tıklıyoruz.Oradan "Saklı sayfalar" seçeneğini açıyoruz.ANCAK BU SEÇENEĞİ AÇARKEN BUNU TASARIM AYARLARI/1.extra nın içeriği yazan yeri değiştiriyoruz.Burayı giriş yapıyoruz.

Sonra "Sağ tarafta "Giriş" bölümü gösterebilmek için önce "Saklı sayfalar" ekstrasini aktive etmelisin.

Bu ekstrayı aktive etmek için şu linke tıkla buraya "yazan yerdeki buraya kelmesine tıklayarak bunu aktive ediyoruz.

Gerisini yaparsınız çok kolay anlamayan arkadaşlar foruma iyice bir göz atarak saklı sayfaları nasıl açarım konusunu öğrenebilir.

Herkezde bu yöntem işe yarar.Ancak bunu yaptığınızda yönetim panelinden mesajlara girerek gelen mesajlardaki k.adı ve şifreyi saklı sayfalar extrasından loginleri yönet kısımına k.adı ve şifreyi yazıp üyeleri aktif hale getirmiş olursunuz.

ya ben burdan sonrasını anlamadım
Mesaj31.01.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya pardon olayı şimdi anladım peki sadece üyelerin görebileceği bir bölgeyi nasıl kurucam?
Mesaj31.01.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaletklani yazmış:
ya pardon olayı şimdi anladım peki sadece üyelerin görebileceği bir bölgeyi nasıl kurucam?

üyeleriniz için hazırladığınız sayfayı SAYFAMI DEĞİŞTİR-önceden hazırlanan bir sayfa yada yenisayfa ekle-açılan sayfa penceresinde SAYFA ADININ ALTINDA-- SEÇENEKLERİ GÖSTER butonuna basarak oradan hazırladığınız sayfanın herkeze --loginle giriş yapanlara(yani şifreli (üye)girişlere) yada sadece üyenin kullanıcı adını tıklayarak sadece o üyeye aktif edebilirsiniz..
İYİ EĞLENCELER..