Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2009, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu: ~~ Tr.gg Program Devi Açıldı Yorumları Bekliyoruz ~~

Mesaj31.01.2009, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site çok güzel olmuş!TBRKLR!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj31.01.2009, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım hazırlıklı ol heran siten kapana bilir Shocked çünkü tr.gg de program download yasak Wink
Mesaj31.01.2009, 23:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

dowload linki verince site kapanmaz
Mesaj31.01.2009, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya mesaj silini ya kitlenir yada uyar gelir?
Mesaj31.01.2009, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-iz yazmış:
arkadaşım hazırlıklı ol heran siten kapana bilir Shocked çünkü tr.gg de program download yasak Wink

hey adam yasak link koymuoki sitesine sadece öbür sitelreden bulunan .exe linkleri koyuyo bunda ne var

Mesaj01.02.2009, 00:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnteyze yazmış:
sanal-iz yazmış:

hey adam yasak link koymuoki sitesine sadece öbür sitelreden bulunan .exe linkleri koyuyo bunda ne var

sanki kendisi forum kurallarını çok iyi biliyoda sonsahneden yemiş damgayı,mührü geliş burda ortalığı karıştırıyor değil mi??!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj01.02.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Beni Destekleyen Arkadaşa Teşekkürler

Kapanabilir deken kıskançlık kokusu alıyorum

Bunu yaptımda noldu http://www.byprograms.tr.gg takdir aldım bu sitede öyle

olucak bonjuan-42 sana teşekkür ediyorum desteklediğin için sana reklam

bedava byprogram anasayfa a-1 kodlu alanda hitimde yüksek....bende sana destek olurum.

Açıklama: Programlar In bedava sitem le hiç bir alakası yok programlar kendi server ların dan iniyor dolayısı ile program ların indirilmesi ve olası hasarlardan bedava-sitem ve execenter sorumlu tutulamaz. Bizim işimiz sadece aracılıktır.
Mesaj01.02.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava dağıtımı yapılan programların yayınlanmasında bir sakınca yoktur başarılar...

Mesaj01.02.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggdestek yazmış:
bedava dağıtımı yapılan programların yayınlanmasında bir sakınca yoktur başarılar...
Wink

Önceki mesajları göster: