Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: ZİYARETÇİ DEFTERİNDE gbook HATASI

Sevgili bedava-sitem kullanıcıları ve değerli yönetiçiler,
Sitemde ziyaretçi defterinde msj yazıldığında gbook şeklinde bir yazı cıkıyor ve bununla ilgili hiç birşey yapamıyorum..

Ektralarda ziyaretçi defteri ektrasında spam ve dk seceneklerim de gözükmüyor bunları kapatmamı bazı arkadaşlar söylemişti yardımcı olursanız sevinirim..

Son olarakta ziyaretçi defterini silip tekrar acsam bütün yazılanlarda gitmiş olucak galiba dimi...[/b]
Mesaj01.02.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

farklı bir browserden bakmayı deneyiniz

ekstrayı sildiginiz takdirde son hali ile kalır .yeniden aktive etdiginizde son halini alır..

Mesaj01.02.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bahsettiğiniz olayı da denedim ançak bir faydası olmadı malesef!!

Ziyaretçi defterini ektradan kaldırıp tekrar aktif etmem durumunda düzeliçeğini söylemişti bir arkadaş bunu yazılanlar silinicek endişesinden dolayı denemedim şimdi deniycem..

Genede düzelmezse başka ne yapabilirim...
Mesaj01.02.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow

skype alanı gösterilsin mi: işaretli olmasın

Mesaj01.02.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşaretli diil hatta msn alanınıda kapttım ama gene bir faydası olması msj yazıp yolladıktan sonra gbook yazıyo sorun devam ediyor...
Mesaj16.02.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi defteri sorunu!

Arkadaslar bende de aynı sorun var 2 haftadır uğraşıyorum ama bir sonuca varamadım.Bu sorunu nasıl çözerim?Admin arkadaşlar yardımcı olurmusunuz...
Mesaj17.02.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende de var aynı sorun yaa.Bi düzeltsinler bu sorunu......