Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2009, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem'de sorun oluştu yardım edin...

http://siteserkan.tr.gg/Ana-Sayfa.htm sitesi benim ama orda bi sorun var bir linkin üzerine geldiğinde url alanı oluşuo yani url'siz bir resime tıklandığında www.siteserkan.tr.gg açılıo yani kodlar kopyalanmıo yani bu sitenin her tarafı köprü olmuş gibi saten girin siteye anlatmak istediğimi anlayacaksınız bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.Sanki sayfanın her tarafına köprü oluşmuş gibi köprü eklemediğim resime tıklıyorum sayfam yeniden açılıo kendi kendine köprülü gözüküo yardımcı olun ltf.Sorunlu sitemi tekrar yazıorum => http://siteserkan.tr.gg/Ana-Sayfa.htm
Mesaj01.02.2009, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim ekle işaretine tıkladıgınız zaman köprü butonuna tıklayıp .köprü ve hedef belirtmişsiniz. beunları belirtmeden yeniden kaydedin...

Mesaj01.02.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok kardeş kendi kendine her sayfada oldu
Mesaj01.02.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana Sayfada Bir Şeye Link Verirken Hepsini Seçmiş Bazen Bu Olabiliyor.Yani Kaynak Diyip Linkleri Silebilirsiniz.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj01.02.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok kardeş her sayfada oldu kendi kendine köprü belirtsem her sayfada olmazdı girince grrsn saten
Mesaj01.02.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene En Son Ekledigin Kodları Kaldır Onlardan Kaynaklanıyor Olabilir Çünki Menü Linkleri Bile Sitene Baglanıyor Direkmen

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj01.02.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sorun oluşana kadar eklediginiz kodları silin ...

Mesaj03.02.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi deniyim yardımınız için teşekkürler
Mesaj03.02.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet düzeldi yardımlarınız için sağolun
Mesaj03.02.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka sebebden olamazmı düzelmedi biran için öle gözüktü bende düzeldi sandım bi yardımcı olun
Önceki mesajları göster: