Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.02.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Konyalılara karşı yapılan agır hakarete tepkizi kalmayın...

bugün mynet'de haberleri okurken Konyada meydana gelen bir kaçırma haberi gözüme çarptı...

Kendini bilmez birkaç kişi annesinin yanında genç bir kızı kaçırmışlar...
bu kendini bilmezleri tabiki tasvip etmedigim gibi en agır cezayı almalarını istiyorum...

Ama olayın başka bir boyutu var...
olay konya'da olunca yine kendini bilmeyen bir vatandaş haberin yorumlarında konyalılar hakkında çok agır bir hakaret'de bulunmuş

Konyalı arkadaşlarımın ve diğer arkadaşlarımın bu duruma tepkisiz kalmamalarını rica ediyorum...
Konya'yı sanki başka ülkenin başka şehri gibi gösteren bu kişiyide kınıyorum...
yazık çok yazık...

YORUM AYNEN ŞU ŞEKİLDE
KONYA DENİLİNCE BİRAZ DURACAKSIN. BÜYÜK ÇOĞUNLUGU GERİ ZEKALIDIR.

BU TÜR ÖRNEK SUÇ ORANINA, MEDENİYETLEŞME YÖNÜNDEKİ İLERLEME, KABA İNSANLARIN AGIRLIKLI OLDUĞU BÖLGELERİN ARASINDA YER ALIR BU BÖLGEMİZ MALESEF, BİRDE AFYON VARDIR BU TÜR OLAYLAR İLE ANILAN, BUNLAR MEDENİYET DENİLEN BÜYÜK VELİNİMETTEN NASİPLERİNİ ALMAYI, KENDİLERİNİ BİRAZ OLSUN EGİTMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEZLER, HALA DAĞ KANUNLARI İLE YAŞANTILARINI SÜRDÜRMEYİ KENDİLERİNE YAŞAM OLARAK BENİMSEMİŞ ZAVALLILAR TOPLULUGUDUR. ONUN İÇİN BU İLLERİMİZİN İLÇELERİNİN SUÇ ORANLARI HER ZAMAN BU EKRANLARDA VE GAZETE SAYFALARINDA YER ALACAKTIR BU GİDİŞLE DAHA UZUNCA SÜRELER. HANİ HEP DİYORUZ YA, EGİTİM ŞART. ONUN İÇİN KONYANIN DEĞERLİ AYDINLARINA, BİLİM ADAMLARINA VE BÜYÜK İŞADAMLARINA ÇOK BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR. HADİ BEYLER BÖLGENİZ DAHİLİNDE KOYUN BU CAHİLLİK DENEN İLKELLİKLE SAVAŞMAK İÇİN TAŞIN ALTINA ELLERİNİZİ HEP BAREBAR VE UYGAR DÜNYANIN NASIL BİRŞEY OLDUĞUNU GÖSTERİN BÖLGENİZE VE İNSANLARINA. ASLINDA ÇOK SEVERİM BÖLGELERİNİZİ LAKİN GERÇEKLERİDE GÖZ ARDI EDEMEYİZ MALESEF. HEPİNİZE SEVGİ DOLU SAYGILAR

yorum yapan: m.eker64 -

Yorumun yapıldıgı adres: http://haber.mynet.com/sayfali/yasam/Liseli-kizi-kacirdilar-/02Subat2009/A0202040/1
Mesaj02.02.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar kusuruma bakmayın sinirli oldugum için yazımda ve başlıkta bir kaç yazım hatası olmuş...

sizlerden özür diliyorum...anlayışla karşılayacagınızı düşünüyorum...
Mesaj02.02.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birkaç nerde dogdudu ve nerde büyüdügü belli olmayan kendini bilmezin yaptıgı insanlık dışı olayı tüm konyalılar yapmış hakarete varan boyutda suçlamak sizce ne kadar dogrudur...

bu kendini bilmez, Konyayı belki hayatında görmeyen bu bilgiz ve kendi ülkesindeki bir şehri bu kadar agır kelimelerle suçlayan bu kişinin yorumunu yayınlayan mynete ne demeli?

Sormazmı konyalı mynete giren ziyaretcileri yüzdelere böldügümüzde konyanın ilk beşte olmasına ve Türkiye'de nerdeyse her evde bir bilgisayarı olan tek şehir olan konyanın ve konyalıların çagdışı gösterimesine neden izin verdiniz diye...

İstatistiklerde türkiye'de en fazla ögrenim gören ve okuma yazma yüzdesi %95 lerde olan ve Türkiye sıralamasında ilk 3'te olan bu şehire böyle suçlamak ve izin vermek ne kadar doğdurudur...

şimdi ırkcılığı, aşırı milliyetçigi bitirdik kendi ülkemizde şehir ayrımına mı başladık...

Yazık ki ne yazık...
Mesaj02.02.2009, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana destek veriyorum hemde canı gönülden birkaç kendini bilmez çapulcunun haberleri hepsi Konyayı karalamak istiyorlar ama bu olmayacak Konya medeniyet hoşgörü kardeşlik başkenti olan bir şehir aslında bunlara edilecek en kötü hakaret bile iltifat sayılır kendi topraklarında ki illeri böylersine aşağılıyanları kınıyorum Evil or Very Mad
Mesaj02.02.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek kelimeyle ayıp haklısın kardeşim;)

Mesaj02.02.2009, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim demekki o şahıs mevlana,fikret ünlü,celaleddin cerrah.. gibi devlet kademesine gelmiş ve mevlana gibi dünyanın tanıdğı bir ustanın nereli olduğunu bilmiyor demektir.
Mesaj02.02.2009, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
kardeşim demekki o şahıs mevlana,fikret ünlü,celaleddin cerrah.. gibi devlet kademesine gelmiş ve mevlana gibi dünyanın tanıdğı bir ustanın nereli olduğunu bilmiyor demektir.

Katılıyorum Wink
Mesaj03.02.2009, 00:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

insanlar unutuyorki konya turkiyenin en buyuk topragi olan sehirdir
konya ya laf yok

galatasarayliyiz ölümüne konyaliyiz

ya oldugun gibi gorun yada gorundugun gibi ol

for ever konya
konya ya son donemlerde ugriyan oldumu bu guzelim sehire bu tarz konular yakismiyor konya herseye laik
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.02.2009, 00:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konya'nın Resimlerini Başka Bir Konya-Life Konusunda Görmüştüm.
Gerçekten Süper Gelişmiş Bir Şehir.Ayrıca Mevlana Şehri.
Bu Tür Hakaret İçeren Mesajlar Kendini Bilmez ve Kendini Birşey Zanneden Kişiler(Kişi Demek Bile Fazla) Tarafından Yazılabilir Ancak.
Bu Tür Kişileri Kafaya Takmaya Gerek Bile Yok Wink

Mesaj03.02.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin tepkileriniz, benim ve arkadaşlarımın büyük çabaları ile yaklaşık 84.000 kişinin okugu bu haberin altındaki yakışıksız ve agır hakaretler içeren yorumu mynet kaldırmıştır...

sizlerede ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...

bu benim için çok önemliydi çünkü basit bir siteden bahsetmiyoruz....

hergün 10 milyon kişinin ugradıgı bu sitede konyalılara karşı yapılan bu hakaretlere izin vememiz mümkün degildi....
Mesaj03.02.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardes Bende Konyalı Olarak Bu Duruma Çok Sinirlendim...

Böyle Bi Ayıplık Yapılamaz... Mad Mad Mad
Mesaj03.02.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Kardes Bende Konyalı Olarak Bu Duruma Çok Sinirlendim...

Böyle Bi Ayıplık Yapılamaz... Mad Mad Mad

Wink

Mesaj03.02.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar butun konyalilari bekliyoruz cevapsiz kalmayin bunlara boyun eymeyin bugun bunu yapan yarin allah bilir neyi yapar Sad
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.02.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek Kelime İle Ayıp Neutral

Mesaj03.02.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

konya-life yazmış:
sizin tepkileriniz, benim ve arkadaşlarımın büyük çabaları ile yaklaşık 84.000 kişinin okugu bu haberin altındaki yakışıksız ve agır hakaretler içeren yorumu mynet kaldırmıştır...

sizlerede ilgilendiginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...

bu benim için çok önemliydi çünkü basit bir siteden bahsetmiyoruz....

hergün 10 milyon kişinin ugradıgı bu sitede konyalılara karşı yapılan bu hakaretlere izin vememiz mümkün degildi....

Katılıyorum.Diğer Şehirlerimizede Böyle Birşey Yapılsa Yine Aynı Şeyi Yapardık Wink