Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Öyle Bir Forum İstiyorum ki ...

Lütfen forumu sevenler 5 dakikasını ayırıp okusun.Ellerimle yazdım.Ve kendi düşüncelerimi aktardım.İyi okumalar Wink

Evet arkadaşlar öncelikle bu konuyu gözden geçiriyor olduğunuz için teşekkür ederim.Az sonra bahsini edeceğim konu forumda birçok kez defalarca açıldı.Ama gözlemlediğim kadarıyla hiçbiri ilgi görmedi sadece ve sadece millet o konulara verdiği cvplarda haklısın,evet,bencede,kesinlikle katılıyorum,doğru vb. cvplar verdi.Bu açıkcası üzüldüğüm bir olay.Forumun en önemli sorunu şuan da ilgisizlik,kuralların çiğnenmesi,alakasız konu ve konular,gereksiz mesajlar,yeteri kadar özenve istismar gösterilmemesi,büyüklere saygısızlık,ve malesef ki en önemlisi de mod olmak için yapılan yalakalıklar ...Şimdi birçok ard ardına gelen ayrılıklar ve yeni kullanıcıların ve bazı eski kullanıcıların mod olmak verdiği mücadeler sayesinde forumumuzda huzur kalmadı.Belki herkes bu durumun geçici olduğunu sanıyor ama değil.Çaresi elbette var ama biz o çareleri o kadar çook tükettik ki artık elimizde kurtulma şansı neredeyse kalmadı.Azbuz bloğunu bilmeyen yoktur.Daha geçen yıl oranın abonesiydim.Forumunu herşeyini bilirdim.Sonra moderatörü görevi bıraktı.Ençok paylaşım yapılan kullanıcılar ayrıldı,poaylaşımlar giderek azaldı birkaç kişi haricinde de kimse bu olaya ses çıkarmadı. ve azbuz yok oldu.Daha öncelerden bir günde yüzlerce mesaj atılan azbuz artık ayda yüz mesaj göremez hale geldi.Çünkü sebebi ilgisizlik ve aşırı derecede ihanet ve satıcılıktı.Bu örnek acı ama gerçek.Bedava-sitem.com da yaşanan özelliklede 5-6 kullanıcının ki bunlar kendilerini o kadar belli ediyorlar ki o kullanıcılar mod olmak uğruna o kadar oynuyorlar ki.artık insanın çıldırma noktası geldi.Mod olmak için milleti kötülüyorlar sırf yalakalık olsun diye genel problemler bölümünden millete yardım yapıyor gibi gözüküyorlar bazıları diğer siteleri ilekendilerini başka siteleri aracılığı ile övüyorlar bazıları modlara hakaret yapıyorlar aşağılıyıcı mesajlar atıyorlar.Adama daha bilşmediği konu hakkında bile sırf modalra yalakalık olsun diye bilmediği konuya bile yardım yapma bahanesişnde oyun oynuyorlar.Bazırları öm ile reklam yapıyor.Ben de ilk zamanalr yaptım ama hatamın bilincine vardım ve bıraktım.Öm reklamalrını ama birini uyarıyorsun adama hala atıyor.Bazıları modları kötülüyerek yönetimin gözünden düşürmeye çalışıyorlar.Bazıları byardım ayağına yatıp kullanıcıların arkasından ağza alınmayacak sözler sarf ediyorlar.Bazıları birkarç kişiden meded umarak forumu ele geçirme planları yapıyorlar.Hepsini ama hepsini gördüm ve yaşadım.Ve ne yazıkki hala da yaşamaya devam ediyorum.Birde bu mesajı sırf benim yalakalık yaptığımı düşünenlerden utanıyorum.Açıklıyorum ki ben ne mod olmak istiyorum ne de milleti kandırarak onlara oyun oynamak istiyorum.Ben sırf beni mod seçsinler dihye bu mesajı atmıyorum sırf millete yalakalık olsun diye bu mesajı atmıyorum.Beni bilen bilir en önemlisi de Allah Bilir.Ben ekstra bir çaba göstermeyeceğim mod olmak için ben milleti satmayacığım mod olmak için ve ben forumun huzurunu kaçırmayacağım mod sevdası için.Ha yönetim uygun görür mod ol der bende olurum ali de olur mehmet de olur veli de .Ama bu yönetim izniyle olsun.Sizlerin yalakalık yapmasıyla değil.Siz siz olun ne oynayın ne de yalakalık yapıp kendinizi şu ölümlü dünya da küçük duruma düşürmeyin.Ve arkadaşlar açıkcası

Ben birbirinin kuyusunu kazmadan paylaşım yapan ,Sırf mod olmak için yalakalık yapmayan kullanıcıların bulunduğu,sırf çıkarları uğruna arkadaşlarını forumda satmayan, bs bağımlısı olmak için gereksiz mesajalar ile mesaj sayısını doldurmayan ,yardımsever olmak için millete bilmediği halde yardım etmeye çalışmayan, ve en önemlisi de insanların insan gibi paylaşım yaptığı bir forum istiyorum.

Yukarıda ki yazılanlarda hedef gösterilmeden duyduğum şikayetleri açık açık yazdım.Ve içimi rahatlattım.Gerisi size kalmış.Benden size Eyvallah Wink
Mesaj03.02.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger bu laflar banaysa saten ben genel problemlerde eskiden de yardım ederdim halede ediyorum sadece orda degil

Arrow 1 mod olmak istemiyorum
Arrow 2 en cok paylaşım yapan kullanıcalar ayrıldı dogr örnek vercek olursakk

htlmekanı
zamankop vs vs
Arrow 3 yardım istyiolar kimse yardım edmesse nasıl yapacaklar sitelerini ama şurda dogru dediniz diyelim ben yardım eddim ve arkadan kullancı evet evet dogru diyo bunu cok gördüm Wink

ve bu laflar banamı ögrenmek istiyorum
Mesaj03.02.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar artik lutfen bu tarz basliklar acmayin yeter artik lutfen

biliyorum iyi niyetli yaziyorsun bunlari ama lutfen artik bunlari asalim
siz bunlarda takili kaldiginiz surece hic birsey duzelmiyecektir

modlara sesleniyorum lutfen bu tarz basliklara artik izin vermeyin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.02.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destan Gibi Olmuş Mr. Green

Mesaj03.02.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
eger bu laflar banaysa saten ben genel problemlerde eskiden de yardım ederdim halede ediyorum sadece orda degil

Arrow 1 mod olmak istemiyorum
Arrow 2 en cok paylaşım yapan kullanıcalar ayrıldı dogr örnek vercek olursakk

htlmekanı
zamankop vs vs
Arrow 3 yardım istyiolar kimse yardım edmesse nasıl yapacaklar sitelerini ama şurda dogru dediniz diyelim ben yardım eddim ve arkadan kullancı evet evet dogru diyo bunu cok gördüm Wink

ve bu laflar banamı ögrenmek istiyorum

Yukarıda ki yazılanlarda hedef gösterilmeden duyduğum şikayetleri açık açık yazdım.Ve içimi rahatlattım.Gerisi size kalmış.Benden size Eyvallah
Mesaj03.02.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Sanal reklam

siz böyle başlıklar açınca bunu diğer kullanıcılarda yapıyor bu neden olay uzuyorda uzuyor yetmezmi artık?
Mesaj03.02.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:

öyle diyorsunda nedense hiç bir hareket yok bu tür başlıklar açılmadığı kullanıcıların bilinşsizleşmediği yer de düzen de olmaz huzur da umarım anlaşılmıştır.
Mesaj03.02.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Arkadaş birini hedef alan sözlerle yaklaşmamış, kimse üzerine alınmasın.
Arrow Hatasını bilenler zaten üzerine alırlar bu konuyu
Arrow arkadaş kendi düşüncelerini yazmış, rahatlamış, bu konuda kendisine hak veriyorum.
Arrow Sonumuz azbuz gibi olmasın,
Arrow @sanal-paltform: Hayatı alaya almışsınız, geçen yaptığınız ölü numarasından sonra size karşı kin beslememek elde değil..
Mesaj03.02.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:
@Sanal reklam

siz böyle başlıklar açınca bunu diğer kullanıcılarda yapıyor bu neden olay uzuyorda uzuyor yetmezmi artık?

bu tür atılan mesajlar da n sonra bu hatalar hala devam ediyor umarım anlaşılmıştır.Bu kadar mesajların üstüne hala ama hala devam edilirse artık söylenecek hiçbirşey yok
Mesaj03.02.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Sanal-reklam

Anlamadınız heralde bu modların elinde olan birşey değil sistem çalısmıyor bu neden mod alınamıyor sıte sılınemıyor vb vb
Mesaj03.02.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

su anda bu yazdıklarımız bıle forumu kırletıyor bu neden cevap vermıyeceğim
Mesaj03.02.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:
@Sanal-reklam

Anlamadınız heralde bu modların elinde olan birşey değil sistem çalısmıyor bu neden mod alınamıyor sıte sılınemıyor vb vb

ya arlkadaşım senin anlama kapasitende bir sorun mu var anlamıyorum ya ben ne diyorum ben burada modları mı hedef alıyorum yönetimim mi ben kullanıcıların hatalarını ve düzeltmelerini istediğim kusurlarını anlatmaya çalışıyorum adam bana gelşmiş mod diyor yönetim diyor ya Evil or Very Mad
Mesaj03.02.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
ua1905ua yazmış:

öyle diyorsunda nedense hiç bir hareket yok bu tür başlıklar açılmadığı kullanıcıların bilinşsizleşmediği yer de düzen de olmaz huzur da umarım anlaşılmıştır.

hakaret olmiyabilir ama hergun ayni basliklarin acilip sanki b-s yi karalarcasina konusmalar yapmak hic iyi reklam degildir
yeni bedava-siteme kayit olan kisiler bu basliklari gordugunde ne dusunur acaba??

bunlari dusnmeliyiz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.02.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
sanal-reklam yazmış:
ua1905ua yazmış:

hakaret olmiyabilir ama hergun ayni basliklarin acilip sanki b-s yi karalarcasina konusmalar yapmak hic iyi reklam degildir
yeni bedava-siteme kayit olan kisiler bu basliklari gordugunde ne dusunur acaba??

bunlari dusnmeliyiz

Razz anlayan anlar dedim reklam zannedenler utansın dedim daha laf yok
Mesaj03.02.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamla alakasi yok hergun ayni basliklari acmanin da anlami yok
hatayi kendinizde arayin baskalarinda degil

iyi forumlar ...................................
Önceki mesajları göster: