Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem.Com Türkiye

Arkadaşlar Tüm Türk Bedava-Sitem.Com Kullanıcıları İle Gurur Duyuyorum.Neden Diye Soracaksınız...Geçenlerde ıp değiştirme diye biley gözüme çarpmiştı denedim ve bedava-sitmin almanya verisonuna girdim örneklere baktım hemen iğrençti hepsi...yeni başlayan amatörlerden daha kötüydü...tasarımları hala klasik tasarımlar...bide bizim kullanıcılara bakın hepsi profesyonel...yeni başlayanlar bile hemen kavriyo işi...Buna Ne denir Artık...Biz Çılgın Türkler...

Yorumlarınız Bekliyorum Smile
Mesaj03.02.2009, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-Sitem.Com Türkiye

ufofunclub yazmış:
Arkadaşlar Tüm Türk Bedava-Sitem.Com Kullanıcıları İle Gurur Duyuyorum.Neden Diye Soracaksınız...Geçenlerde ıp değiştirme diye biley gözüme çarpmiştı denedim ve bedava-sitmin almanya verisonuna girdim örneklere baktım hemen iğrençti hepsi...yeni başlayan amatörlerden daha kötüydü...tasarımları hala klasik tasarımlar...bide bizim kullanıcılara bakın hepsi profesyonel...yeni başlayanlar bile hemen kavriyo işi...Buna Ne denir Artık...Biz Çılgın Türkler...

Yorumlarınız Bekliyorum Smile

başlığın amacı ne anlıyamadım lüzumsuz konu açmayın lütfen Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj04.02.2009, 01:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet onlar genellikle paralı açıo Very Happy ondan Very Happy biz türklerde bir laf vardır

nerde beles oraya yerles Very Happy

www.msnteyze.tr.gg
Mesaj04.02.2009, 01:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzmancafe yazmış:
evet onlar genellikle paralı açıo Very Happy ondan Very Happy biz türklerde bir laf vardır

Katılıyorum Razz
Mesaj04.02.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onlar css tam bildikleri için free templatelerle uğraşmıyolar sen galiba bilerek kötü sitelere baktın aralarında süper siteler var
Mesaj04.02.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzmancafe yazmış:

Aynen Katılıyorum:)Smile
Mesaj04.02.2009, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkuline yazmış:
Onlar css tam bildikleri için free templatelerle uğraşmıyolar sen galiba bilerek kötü sitelere baktın aralarında süper siteler var

Hayır Arkadaşım Örnekler Bölümünden Baktım Heralde Örnekler Bölümüne En Çirkinleri Koymuyolar...
Mesaj04.02.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu: ---------

Lütfen Lüzumsuz konu açmayın başlık amacı yok
Önceki mesajları göster: