Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu: bilmiyorum

[size=24][/size arkadaşlar ben kodları nereye yapıştıracağımı bilmiyorum eğer bana bu gs_kemal_1999( at )hotmail.com msn den ulaşırsanız çok sevinirim Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mesaj05.02.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodu sayfaya ekleyecekseniz
-Sitene girş
-sayfalarımı değiştir
-Yeni sayfa ekle veya herhangi bir sayfayı açın
-kaynak butonuna tıklayın
-kodu yapıştırın
-kontrol amaçlı kaynak butonuna basın kaydedin..

Tasarıma ekleyecekseniz
-sitene giriş
-tasarım ayarları
-gelişmiş ayarlar
-Ordaki istediğiniz kutucuk ( sağ kolon veya tasarım altı /üstü ) bölümünüe kodu yapıştırın
kaydedin Wink

Mesaj05.02.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

canım kardeşim anlasılan site yapmın da yenisin:)
hayırlısı olsun yavas yavas ögrenirsin ben sana bir kac tavsiye edem inş.
- kodlar yerine göre değişir mesela takvim kodu saat kodu gibi seyler saga bloke eklenir genel de bunları da bir siteden veya forumdan htlm bölümünden bılursun sonra bu kodu alıp tasarıma giriyosun ve tasarım daki kutulara yapsııtırıyosun
-sonra herhangi bir resim video vesaire kodları vardır bunların da kodlarını alıp mesela sayfa mı actın o sayfanın üstün de kaynak var ona tıkla kodu yapıstır ve kaynaka tekrar tıkla sonra da sayfayı kaydet

dediklerim den eminim hemen bişşey anlamazsın ama bu site işi yap boza benzer koy cıkar sil bişeyler yapa yapa ögren devamlı forumu takip et emin ol hemen olmasa da eminim bişeyler olacaktır sonrasın da sana allah yardım etsin kardeşim ben de ilk öleydim ama bir namaz bişr dua ile girdğğiğim bu işte hayra vesile olmakla mukellefim simdi inş.Smile

Önceki mesajları göster: