Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteyi boş nasıl yapabilrim

Siteyi bomboş yapıp ortaya nasıl menü koyabilirm..
Mesaj06.02.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş bu dediğin anlamsız galiba böyle bişe yok =) Hem menüye ortaya alsan içeriği nereye yazcan peki Very Happy Az mantıklı düşün bak anlıcan.
Mesaj06.02.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

foxxy neden anlamsiz oluyor?
eyer bilginiz yoksa bilginizi kendinize saklamanizda fayda var Wink
.........................................................................................................................................................................................

tr-powersoccer

yapabilirsin dostum ama tabloyla yapmalisin ozaman

1000x900 boyutunda tablo olustur rengini ayarla ortalamasini ayarla
sonra istedigin menuyu nereye eklemek istiyorsan ekle baslik resmini ekle

tasarimi alt ust diye ayir

tasarim ayarlarina gir ordaki eski tasarimini sil ve hazirladigin tablolu tasarimi yerine ekle
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj06.02.2009, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu işte yeniyim biraz fazla anlamıyorum bu olaylardan böle kod fln yok mu yapıştırsam Mr. Green

yada

biraz daha açık yazarsanız Very Happy

Etraf bomboş olcak beyaz ortada sadece 2 tane menü linki olacak siteye ait..
Mesaj06.02.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim olmasını istediğin linkleri verirsen sana yardımcı olacağım!

Ve Uzun Zamandan Sonra Geri Döndüm!
Mesaj06.02.2009, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css ye geç anasayfadaki yazıları sil menü gizleme kodunu ekle sonra kendine link olustur anasayfaya ekle Smile
Mesaj06.02.2009, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet son arkadaşımızın yaptığı gibi yaptım..peki menüyü nasıl ortalayacağım ? tabiki menü sitenin değil kodlarla alacam menüyü
Mesaj07.02.2009, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 secenek sunacam birini kullanirsin Wink

Arrow 1 menu boyutunda tablo eklemek ve tabloyu ortaya olarak düzenlemek ve menüyü tablo icine atmak

Arrow 2 secenek kaynak butonmuna tikliyarak menü kodunu bulup <center> menu kodu buraya </center> kodunu ekliyerekte menüyü ortaliyabilirsin

Arrow editörde sayfalarini duzenlerken yukarda sol orta sag tarafa konulari kaydirma butonlari da var onu da kullana bilirsin

kolay gelsin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: