Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Kurtlar Vadisi Pusu Yayında

Evet Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Pusu nun 28 şubatta yayına gireceği belirtildi şimdiden çok sevinen izleyiciler sabırsızlıkla bekliyor...
Mesaj07.02.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

off yha yurtta başka bişi izleyemicez gene... Evil or Very Mad
Mesaj07.02.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberin kaynagini da gösterebilirmisin

tesekkurler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj07.02.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli Kurtlar Vadisi İzleyicileri,

Her gün sizlerden Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni kanalı ve yayın tarihini heyecanla bekleyen binlerce telefon, fax ve e-mail alıyoruz. Göstermiş olduğunuz bu ilgiye çok teşekkür ediyoruz.

Pana Film henüz Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayın kanalı ile ilgili net bir karara varmış değil. Konuyla ilgili görüşmeler tüm hızıyla devam etmekte. Dileğimiz, yayın kanalı ve tarihine en kısa sürede netlik kazandırıp sizlerle paylaşmak.

Pana Film dizileriyle ilgili en doğru bilgi ve gelişmeleri öğrenebileceğiniz tek adresin resmi yayın organımız www.kurtlarvadisi.com olduğunu da bu vesileyle bir kere daha hatırlatmak isteriz.

Pana Film
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj07.02.2009, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum yoneticilerinden özür diliyorum
yanlislikla kurtlar vadisi site urlsini de vermisim
Mesaj07.02.2009, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
forum yoneticilerinden özür diliyorum
yanlislikla kurtlar vadisi site urlsini de vermisim

Bu yasak değil. Wink